Problém s ekzémom na perách

Príspevok v téme: Problém s ekzémom na perách
studentanonym

Dobrý deň, posledné 2 roky mám problém. Nad perami aj pod nimi sa mi robí nejaký ekzém alebo čo. Neustále to mám suché a štípe to, jediné čo pomôže je si ich natierať balzamom. Skúšal som aj všelijaké maste no nič nepomáha a nezistili mi nič v krvi čo by to spôsobovalo. Veľmi je mi to nepríjemne, a vyzerá to hrozne. Prosím radu som zúfalý :(

jajkafr

studentanonym
skús Infadolan ten super premasťuje pokožku ja ho používam na suché pery môžeš natierať aj viackrát denne dostaneš v lekárni

4roky

:) rado sa stalo, dufam ze pomoze i tebe, ked ma teraz hocikedy zacne stipat a scervenie, hned nanesiem aje potom, a aj na herpesy je super

//////////////

Tessy06

skús si v lekárni pýtať Imazol, stojí do 3 eur... 2 roky..to máme asi 500 pracovných dní, kedy by sa niekde v nejakej ordinácii našla nejaká kožná

studentanonym

no neviem ja pluzgiere nemam aj jest mozem zase take to nemam ale je to velmi suche a stipe to a okolo celych ust mam cervene, neni to z toho ze si olizujem pery, ale dakujem vyskusam to

4roky

mala som to 4 roky a hrozne aj pluzgiere, ani jest ani nic!
EPIGEN gelik aj spray pomohli nakoniec , v lekarni maju. najskor stipe, ale pomaha, treba vydrzat, natierat aj viackrat denne a trva to dlhsie-aj mesiac, ale pomoze.
vyskusaj