Pichanie v prsniku

Anetka78

Mam 33 r a uz 5 rokov ma pycha velmi casto v prsniku na LS. Lekar mi povedal, ze to moze byt koli chrbtici. Niekedy si tam nahmatam aj hrcu, inokedy je prec, niekedy prsník bolí na dotyk, niekdy aj pri chodzi..Takze neviem :(

mariama27

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať Vás žienky, ktoré ste tu už písali o týchto problémoch, že mali ste ísť o rok na kontrolu, ako to dopadlo, resp. ako to pokračuje, mám taký istý problém - bolesť a pichanie v ľavom prsníku akoby pri srdci.

astrana

Ten istý problém mám i ja, a teraz na sone mi povedali, že tam mám cystu. Nerobili z toho žiadnu drámu, vraj o rok na kontrolu. Tak ju nerobím ani ja. Ale príjemné to nie je, lebo tie miesta sú bolestivé.

majkaZel.

Mám rovnaký problém a keďže moja mama na rakovinu prsníka zomrela, tak sa naozaj obávam. Som zasnúbená a bojím sa, ako zmení odpoveď lekára môj život... : ( Cítim bolesť - akoby rezanie žiletkou na spodnej strane pravého prsníka. Je to nepríjemné a naozaj bolestivé. Priateľ sa ma nemôže dotknúť, nemôžem pokojne spať, dokonca nosenie podprsenky mi robí problém. Pred nedávnom som mávala popraskané okolie bradaviek, neviem, či to nejako súvisí? K lekárovi pôjdem akonáhle budem môcť, teda asi o týždeň, tak držte palce. Potom Vám dám vedieť.

majkaZel.

Mám rovnaký problém a keďže moja mama na rakovinu prsníka zomrela, tak sa naozaj obávam. Som zasnúbená a bojím sa, ako zmení odpoveď lekára môj život... : ( Cítim bolesť - akoby rezanie žiletkou na spodnej strane pravého prsníka. Je to nepríjemné a naozaj bolestivé. Priateľ sa ma nemôže dotknúť, nemôžem pokojne spať, dokonca nosenie podprsenky mi robí problém. Pred nedávnom som mávala popraskané okolie bradaviek, neviem, či to nejako súvisí? K lekárovi pôjdem akonáhle budem môcť, teda asi o týždeň, tak držte palce. Potom Vám dám vedieť.

alternan1986

Mne lekar na to pri vysetreni nepovedal nic... Pri prehliadke som mu to povedala, ale povedal, ze to ustupi, proste hormony. Odvtedy sa snazim nestresovat. Samozrejme, vysetrenie nikdy nie je na skodu, ak sa vam nieco nezda, tak za lekarom.