kupa NTB cez internetovy obchod - ano?

0vecka

ja som nakupoval v alze v podstate je tam bezne ze nedorucia tovar nacas a navyse dost casto nedvihaju telefony .... som to musel riesit cez pravnika a nastastie to dopadlo ok .... ale celkovo podla mna v pohode nakup cez net...

lost

Inac, to zalezi od toho samotneho kuriera, ak uz pozna tu domacnost tak neni problem, moze to podpisat aj babka :D

Ak je to prvy krat, tak si asi vypita OP, popripade aj zatelefonuje, ktovie ako to maju, ale musia to brat aj tak zodpovednejsie no..

x-computers.sk

som s nimi velmi spokojny, su ochotny, mam od nich asi 4-5PC a novy notebook :)

a ak si z Kosic, tak tam asi mozes zajst aj osobne a neplatis postu :)

lost

Vsetku elektroniku mam z netu, teda okrem totlane prveho pocitaca, casom ta mozno chyti aj nakup cez net ale z USA :)

Konkretne notebook, si myslim ze nemusis posielat spat do obchodu, ale mozes odniest priamo do servisu, ak je to pre teba pohodlnejsie.

Lesaanna - vybrat v BA? Pokial myslis tu alzu, tak nemal by tam byt problem, staci ak mu povies to cislo objednavkove, on to tam natuka do toho pristroja, zaplati a odnesie, ak by mali namietky urcite pochopia, podla mna.

preco je netovy obchod vyhodnejsi?
vacsnou nemusia zamestnavat vela ludi ktori budu musiet kecat so zakaznikom o jednom lacnom pocitaci par hodin, netovy obchod ani nemusi prenajimat alebo vlastnit velmi esteticku predajnu, vacsinou su vlastne len sklad, tym padom mensie naklady a tym padom nizsia cena :)
a seriozny netovy obchod vedie/vedu ludia co do toho naozaj rozumeju, lebo je to ich hobby a tak ho spenazia, aby som nerobil reklamu, tak daj do googla "tichepc" alebo "xcomp" vyraz, najdu sa tam aj lacnejsie veci ako v alze, niekedy aj o 10-20eur, a niekedy je to prave naopak, xcomp su z KE (Hlavna ulica sa mi zda)..

Tessy06

no neviem, ale obávam, sa že mu ho len tak nedajú..ja som si NB, nechala poslať domov, ale raz preberala aj nejaké veci za brata, s tým, že on im najprv zavolal, či s tým nebude problém a nechal mi svoj občiansky

Lesaanna

no samozrejme, v KE je viacero servisov, avsak zn. mojho booku je "Packard bell EasyNote" a to neviem kde by opravovali v pripade potreby...

fenix

po kupe cez internet mas 14 dni na vratenie bez udania dovodu
ja kupujem cez hej,sice osobny odber,ale su fajn
ide o znacku,asus a acer napriklad nemaju servis na slovensku(takze bud cez predajcu,alebo cez upc),toshiba je v ba,ine neviem
hoci som na druhom konci sr este nikdy nebol(ved na co aj..),musia tam byt servisne strediska