Laska bez vzrusenia

Príspevok v téme: Laska bez vzrusenia
janta

Ahojte vsetci.Chcem sa podelit s mojim trapenim, svojho partnera lubim, ale citim ze moje telo nereaguje na ziadne vseobecne vzrusive podnety. Este som sa nemilovala, hlavny dovod je aj ten ze partner vidi na mne ze to v podstate nechcem. Lenze ja to nechcem preto ze by som nebola pripravena, ale sexualny zivot ma nelaka. Skuste poradit ak sa vobec nieco da v tomto robit, bojim sa ze budem musiet opustit lasku mojho zivota, vopred dakujem.Pekny den vsetkym

kvetinka83

Ahojte, ja mam tiez podobny problem. Vyhodou je, ze viem co ho spôsobuje, nevyhodou zase naopak, že jeho riešenie nie je vôbec jednoduché. Mam priateľa 5 rokov, nebyvame spolu, cize by sme mali po sebe tuzit a tak. On tuzi, tuzi, tuzi, ale ja vôbec nemam chut sa milovat. Viem, ze je to spôsobené stresom a túzbou po niečom čo je strašne daleko...

mata

ahoj, ja som mala taky isty problem pri byvalom priatelovi, ale pri terajsom je to nieco uplne ine... sex si uzivam a tesim sa na kazdu chvilku s mojim priatelom... neviem, cim to je, ale zrejme vo mne vyvolal nieco co byvaly nevedel... v kazdom pripade drzim palce.

maka

ahojte, ja mam asi podobny problem..chodim s priatelom uz asi 3roky a po sexualnej stranke to uz nije ono..on je vzdy nateseny a spokojny no ja mam pocit, ze ma dokaze vzrušiť každý iný len s ním je to iné..aj keď si neviem predstaviť žiť s niekym iným..neviem čo s tým..nemožem mu to povedať.

janta

Nie nie, ked si spominam tak cca 5 rokov dozadu pri obycajnom bozku vo filme ked som videla tak ma az triaslo. Pri obycajnom bozku sa dokazem vzrusit to citim, ale ked sa dostaneme do fazy kedy sa ide dalej ako len bozk tak nic, je to len prijemne, tym ze partnera lubim tak prijimam s radostou od neho nehu, lebo s vasnou u mna nikdy nepochodil.Trapi ma myslienka ze ked clovek nepocituje vzrusenie ci cas moze zmenit tuto skutocnost,ako napisala Milena ze chut bude vzrastat. Tesila som sa na intimne veci ale ked prisli tak mam pocit ze ako keby som ich nechcela, nevnimala

milena

ja som za to, ze ked to vyskusa, tak to pojde... a chut bude vzrastat. Tak, ako u kazdej. Alebo su tu ete dve dalsie moznosti: bud je frigidna, jej partner neschopny, alebo to jednoducho nie je ten pravy..

Hobitko

janta ahoj, niektore ženy sú proste také ako ty, a je to strašne divné, ja to asi nikdy nepochopím... ako môžte byť také chladné

ali

janta a to si nikdy nepocitila vzrusenie? pri ziadnom muzovi, napr. ani pri filme? mas vobec niekedy na "to" chut? ak si zazila niekedy nejaku traumu spojenu s touto strankou zivota, alebo ta napriklad rodicia vychovavali k "pocestnosti" tak to v tebe mohlo zanechat stopy. rozmyslala si nad tym? porozoberaj to v sebe poriadne a pripadne sa mozes porozpravat s nejakym sexuologom, alebo tak. sex ani zdaleka nie je vsetko ale vo vztahu je pritazlivost velmi dolezita...

janta

Dakujem vam velmi pekne, mam 22 rokov, je to prvy muz s ktorym sa mi pacilo pomaly objavovat aj intimne stranky zivota, inym som to nedovolila. To co naznacila Ali sa mi stane pri kazdom muzovi zrejme, je mi z toho smutno...