cierne bodky na nose

panika

ked sa pred cistenim naparujete - treba tie pory zatvorit (stahovacia maska -napr. gafrova) -kvoli infekcii.Niektore kozmeticky pouzivaju uz len take zmäkcovacie kremy

ariela

America nemas pravdu, treba si ich povytlacat a nasledne umyt v studenej vode, aby sa pory stiahli.Potom vydezinfikovat nejakym pripravkom obsahujucim alkohol /Lesana/

ab

ja chodim ku koznej a mam na to pripravky, napr isotrexin, zynerit, ichtiol, a este par dalsich, vselijak ich kombinujem a dost mi to pomaha, mechanicke vytlacanie sice docasne vycisti, ale tu plet treba liecit inak sa budu uhry robit znova a znova do nekonecna

zuzana

ja pouzivam kozmetiku Garnier rad PURE; z tejto rady je aj seria pre citlivu plet a ked sa mi uz nejaky ten por zapali, tak to pouzivam na potlacenie zelenu tyciku z radu clerscin od Avonu.

kiri

ja som pocula ze vyrobky z mrtveho mora pomahaju.Dokonca mi jedna kamaratka poradila aby som sa naparila nad slanou vodou,potom si urobila solny piling.Uz som to vyskusala 2x zda sa mi ze sa to zlepsuje.Treba potom pouzit nejaku ukludnujucu masku a nakoniec dobry krem podla typu pleti.Drzim palce!

america

nepomoze nic, vsetko som uz vyskusala, tych ktorych sa to tyka- sme odsudeni zit aj nadalej s tzv. jahodkovym nosom :)

zanocka72

Tvoje čierne bodky na nose ,to sú upchate pory,v ktorých je maz a aj nečistoty.Robí sa to najviac na hrubšej mastnejšej pokožke.Treba to vyčistiť"-len vodou to nepôjde ani špeciálnou.Napar si pleť,a potom čistými rukami pomaly povytláčaj.Nakoniec ešte očisť vodou na čistenie pleti -dezinfekˇčnou.O pleť sa staraj denne ,ak žiješ v prašnom prostredí ,častejšie sa umývaj ,večer si očisti pleť niečím čo nedráždi tvoju pleť .Malo by sa to upraviť.Keď si na to netrúfneš zver to kozmetičke.