Preumelkovana zenska cast Svk

Príspevok v téme: Preumelkovana zenska cast Svk
Plastiqo

Nejdem tu riesit ziadne operacie, alebo ceny plastickych zakrovkov, len ma pri citani roznych prispevkov na temu plastiky zaujalo, ze kolko zien/bab na Svk uz nejaku tu zmenu ma za sebou a ako brutalne sa taketo umele zkraslovanie zacalo sirit. Dost ma prekvapuje tento novodoby trend. Sama nie som dokonala, len zacinam mat pocit, ze prirodzena krasa sa uz akosi nenosi. Zvlast muzi, aky mate na to nazor?

mihai

chhhh

presne taketo nazory mi nestoja za zmienku :) ja zijem a nechavam zit. kazdy nech si mysli co chce. komu sa paci byt tak ako mu Pan Boh nadelil, nech je tak, som za. kto sa chce so svojim zovnajskom pohrat a zdokonalit ho, nech tak spravi. sice sa mi prijemnejsie diva na ludi co nemaju povedzme krive velke ratafaky a zena s krivkami ako maju byt je krajsia ako plocha, atd atd atd, odstavajuce usi su tiez nic moc, ale vravim kazdeho vec. do druhych sa neriesim, ale VZDY sa niwkto riesi do mna. povacsinou ti, co sa mi vzhladom nerovnaju :)

Julia 2

Pre jajku
To nesuvisí s usmievaním ale s genetikou aký má kto tvar ust.Nemusim sa mračiť na to aby mi padali kutiky,tiež som usmievavá.A moje financie závisia od toho ako vyzerám a aký dojem robím.Len slepý nevidí,že niektoré povolania jednoducho vyžadujú,aby ľudia dobre vyzerali a pôsobili optimisticky a to sa veľmi nedá ak máte zdedený tvar ust U smerom dole.Pozri si reláciu Mladší o pár let na Prime,ten manželský pár a pozri sa ako vyzerali pred a ako po uprave.Ten chlap vyzeral ako bezdomovec,človek by sa zľakol a po uprave jeden šarmantný muž.Len slepý alebo zaujatý to nevidí.

bodynka

tinus vravela som heidi klum vid foto imagini.haioase.ro
Ako mozete pisat o krasnych bezprsatych modelkach , o ktorych ako kazdy vie dnesne ohlasi vravia ze si vychrtle ako bulimicky.
A je jedno ci plavky od secret prsia opticky zvetsuju , vzdy ide o vysledny efekt ze prsia maju.
A ked ma niekto prsia pod bradou ako si sama napisala o svojej kamoske to je ok?
Nahodou som vcera precitala titulku na casaku bud bajecnej zeny alebo novy cas pre zeny a bolo tam v nieco take ze " Az 75 percent muzov si ako prve vsimne na zene prsia.

darika

Tak si predstavte,ze dnes som ukazala mojmu synovi 3 fotky zien a mal mi povedat,ktora sa mu z nich paci najviac a ktora najmenej.
Na fotku Adriany Sklenarikovej povedal-uau
Na fotku Victorie Beckham-fuj,tak vyzera ako chlap
A viete co povedal na fotku nasej Miss Franekovej?Vraj ma peknu postavu,ale tvar sa mu nepaci.
Pre mna su pekne vsetky tri,kym on ich oddelil kazdu inak.

mihai

PlastiQo

nezdielam tvoj nazor. prirodzena krasa vravis. ja mam za sebou operaciu, silikony. aka prirodzena krasa bola na mne ohladom mojich prs, ked som bola predtym ako lata???? toto mi vysvetli. teraz sa citim dobre, sebavedomejsie, vyzeram sumerne. ak toto niektori ludia nechapu, nie je o com.

uhlie

sway,

s tym velmi nesuhlasim. Zeny chcu vacsinou bohacov (okrem dalsich 100 poziadaviek). Muzi zdaleka nie su taki narocni.

sway

uhlie preco by si potom mali zeny potrpiet na bohatych muzov?Vacsine staci,ze nie je ten ich vysloveny chudak.
To su uz otazky dostupnosti a relativnych poziadavkov jednotlivcov:-)Kazdopadne krasa je atraktivna pre muzov,rovnako ako napriklad bohatstvo pre zeny.

jajka001_

moja mama sa cely zivot usmieva. ma 60 a nema ovisnute kutiky. má krásne vrásky smiechu.
a má aj peknú postavu, lebo cely zivot je skromne a hybe sa.