Male a ovisnute prsia

RomcaPomocnica

Lucka velmi ma mrzí že máš takýto problém a on môže by ť spôsobený tým že mám ochabnuté svalstvo v prsníkocha pod prsiamy koré držia prsia tak aby neovísali
Ale je velmi pekné od tebe že aj ked ti ovísajú tak s anehanbíš ísť bez podprsenky

Lucia 36G

Ahoj no ked to tu citam nie som asi jedina... Mam este iba 18 rokov som stihla a nikdy som ani nejak tlsta nebola, prsia mam sice velke ale ovisaju mi skoro az po brucho! Je to skoro az neskutocne pretoze dieta este nemam. Bolo mi povedane ze to moze byt aj genetika proste dedicne po matke a je to aj celkom mozne lebo na nej to je tak isto vidiet len s rozdielom ze ma 45 a ja 18 rokov :( Nad nejakou operaciou ani neuvazujem, nijako mi to neprekaza ani sa necitim byt preto menej zenou, prave naopak... Rada a prave ze vecsinou chodim bez podprsenky. Jedine ma trapi predstava ako budu vyzerat po tehotenstve kedze uz teraz su uplne ovisnute. Velmi by som uvitala nazor odbornika preco sa taketo abnormality u zien deju. Ďakujem za kazdu odpoved.

kina

Dobry den.

Ja sa chcem spytat na radu.Mam velmi male prsia na svoj vek(24rokov)nulky a pravy prsnik je,aj mensi.Dokonca ani nemam z neho vyrastenu bradavku v lavom mam bradavku,ale je dnu v prsniku a je zdeformovana.Chcem sa opytat,ze ci sa to da niejak vyliecit,alebo operovat?
Dakujem sa radu.

tachyon

Zvačšenie a spevnenie pŕs - výživný doplnok PRSIA EXTRA +. Info na www.multivitamins.sk, www.prsiaextra.zoomshare.com alebo nás navštívte osobne v Bratislave na Vančurovej ulici 1. Tel. č.: 02/54 777 561

ninuska

cvic,cice nenarasstu ale spevneju a urcite budu mat lepsi tvar aj ked mozno nie az o velmi,ja tiez nemam taky uzasny tvar ale poprsenka to vzdy pekne vytvaruje