Uzkostna porucha

Príspevok v téme: Uzkostna porucha
carmen12

Ahojte, prave mi bola diagnostikovana uzkostna porucha. Kym som sa dostala k psychiatrovi, presla som mnozstvom odbornych vysetreni, pretoze mam velmi silne fyzicke priznaky- trpnutie, mravcenie, znecitlivenie koze, bolesti svalov, klbov... Vsetky vysetrenia boli zatial negativne, ale aj tak zijem v hroznom strachu zo zakernej choroby. Je mi jasne, ze je to sucast mojej diagnozy, a ze mi este nezacali zaberat lieky, ale bola by som rada, keby sa mi ozval niekto, kto prezil/preziva nieco podobne. Strach je naozaj neznesitelny!!!

anuska33

Mne tiez lekar povedal,ze som uzkostliva a predpisal mi citalec,ale som ho dlho neuzivala.Vysadila som ho skor ako som mala a teraz banujem.Chystam sa k lekarovi znova,lebo ja mam tiez bolesti svalov.Chodim aj na masaze,rehabilitacie...a stale mam stuhnuty krk a svaly.Idu mi bolesti od lopatie,krk,usi,zuby a oci.Hroza.Ja som tiez mala vsetky vysledky ok a aj moja lekarka mi povedala ze to je stres.Podvedome rozmyslanie.Niekedy mavam ako keby vnutornu triasku a bolesti mi idu aj do ramien a do prstov.Mavas aj ty tie bolesti do usi,zubov a oci,alebo ak niekto ma taketo problemy nech sa ozve.Bolieva ma velmi aj zahlavie

zuzanama

Carmen, tuto diagnozu ma tak vela ludi, ze budes prekvapena. Nehovorila by som o zakernej chorobe, je neprijemna, to ano, ale nic sa neboj. Chod do temy uzkost alebo depresia a panicka porucha, tam sa dozvies viac, tam poloz svoje otazky, nemusis zakladat novu temu.