život po rozvode

miška

ano...každý máme právo na to svoje šťastie...a toho sa držím aj ja..som mladá...aj ked ma doteraz stretalo len same nešťastie..verím tomu, že slniečko sa raz na mna usmeje:-):-)treba si len veriť a potom človek dokáže divy

aňa

Kleo aj Miska, obom Vam drzim palce,ja pochadzam z rozvedenej rodiny a sama viem ako ta znasala moja mama a hlavne ako som to znasala ja,same depky, slzy,obvinovania, ale viem, ze to nepomaha, to vam toho cloveka a jeho lasku nevrati. Zacnite si novy zivot, prajem Vam nech ste obe stastne, kazdy si zasluzi svoje stastie

miška

AJ mne pomáha mama..ale aj tak..treba skúšať..práca sa dá nájsť..pokial je človek šikovný..všetko ide...a ked sa odstahujem od nej...bude to ťažké...ale viera na krásny život ma posuva vpred..VER SI!!

miška

ja sa idem teraz rozvádzat a mam maleho syna..je to ťažké..ale verím,že život potom bude krásny..aj ked budem sama..chcem začať odznova..odsťahujem sa..nevešaj hlavu..všetko sa dá zvládnuť, odsťahuj sa niekam mimo...uvidíš..bude to fajn...nedovol mu,aby ta psychicky zničil..len o to mu ide

kleo

Dakujem ano zacala by som inde ale tazko sa zhana praca ja tolko nezarobim a tu som blizko rodičov oni mi finančne vypomahaju ale nechapu ma a nebudu ak odídem už som tak raz spravila

aňa

Kleo, neboj sa, pokial nechces byt sama,tak sama ani nezostanes. Musis si zacat svoj zivot, musis nabrat sily a nedovolit mu, aby sa ti miesal do zivota

brunuska

a co tak odist niekam inam?skusit zacat znovu-niekde uplne inde -daleko od neho??? viem bude to tazke ale nie tazsie ako takto zit.drzim ti palce.