prírodné doplnky výživy

Príspevok v téme: prírodné doplnky výživy
johno

ľudia si vždy na daný problém naskôr kúpia lieky, kde je veľa chémie a môžu viac škodiť ako pomôcť.
Je to tak preto, lebo je to overená metóda a ľudia nechcú ísť do niečoho neznámeho, čo v podstate chápem.
Len málo ľudí sa rozhodne pre nejakú inú metódu liečenia, častokrát je však už neskoro. No aj tak je percento vyliečenia dosť vysoké.
Typickým príkladom je spoločnosť OKG, ktorá ponúka prírodné produkty na báze biliniek. Rieši problémy od vylučovania( mechúr, prostata), cez krv. obeh( cievy, cholesterol) až po komplet tráv. sústavu včetne chudnutia. A roky praxe dokazujú, že to stojí za to. Preto ma pri daných problémoch neváhajte kontaktovať!!
www.okg-net.cz
johnyn@centrum.sk

nikaaaaaa

Ahoj poznám tie výrobky sú naozaj dobré ale aj dost drahé,užívala som ich nemožeš brat len jeden ale kombináciu aby to pomohlo tam kde to má .a musíš to užívat najmenej 3-4 mesiace ,alebo nastálo ked by si chcel byt fit,a to je riešenie iba pre toho kto na to má ,ale v dnešnej dobe ,neviem...

usiko

no ja osobne si m,yslim, ze sice priroda pomoct vie,. ale uz mam plne zuby niektorych prispevkov od niektorych ludi, ktori fakt na vsetko odporucaju doplnky vyzivy a bylinky......ak raz viem, ze clovek ma vrodenu metabolicku poruchu a nepomohlo mu uz nic a niekto ma presviedca ze este nech skusim, tak to uz je fakt Don Quichote...

..proste treba si telo udrziavat v dobrom stave za pomoci prirody, ale ak je vazny problem, treba sa obratit aj na klasicku liecbu....liekmi....

..priklad....v blizkom meste nas znamy mal manzelku, ktora ochorela na rakovinu, respektive sa u nej prejavila a on ju liecil homeopatikami a doplnkami vyzivy...chlapik mal nad nou taku moc, ze ona ani nechcela a odmietla vsetky ine lieky....no a ona zomrela....teda su to dristy ze tieto veci pomozu hocicomu, proste nie...ked sa neda tak sa neda....horsie na tom bola, ze ta zena mala rakovinu diagnostikovanu v ranom stadiu, takze pomocou chemoterapii a operacii mohla este zit teraz....