Akym sposobom prestat fajcit?

Príspevok v téme: Akym sposobom prestat fajcit?
Sash!

Ahojte.. Mam taký problem,že fajčim a priateľ to neznaša.. Chcem prestať,ale tažko.. Nechcem skončiť vzťah len pre moje fajčenie,už neviem,čo mam robiť. Tie sračky o nalepkach a žuvačkach proti fajčeniu su na nič.. Preto pišem sem,či neviete o nejakom spôsobe ako prestať fajčiť. (Okrem tych žuvačiek a nalepkach)... Ak o niečom viete,poradte,prosím Vás.. Bez ironie.. Dakujem..

Denz

Fiska- vzdy lepsie obcas ako stale....
v spolocnosti a na diskotekach je to takner neodmyslitelne.
No skuste s tym rafnut obaja a strante sa na par tyzdnov aj takym spolocnostiam a aj alkoholu a kave...
Malo by to zabrat.

FISKA

Denz (to som ja prezývka :) )

tak v prvom rade, to "vikendova fajciarka" si dufam nijak inak nepochopil, ako by si mal.. lebo az teraz som si uvedomila, co som napisala :))))

ale zial, je to tak.. ked je s kym tak si zapalim.. v bare, na kave, po dobrom jedle mimo domu tiez si vzdy zapalim.. aj ked mi to vzdy total pokazi chut :(

neviem, proste sila zvyku, ciga musi byt... ale neeeecheem uz!!!

aj frajera furt buzerujem, ked pride z cigy, nech ide rovno do kupelky si umyt zuby.. (tajne dufam, ze radsej prestane fajcit, ako kazdu polhodinu si drhnut zuby:)))

uhlie

Denz,

mne sa podarilo prestat zo dna na den bez tabletiek, zuvaciek, akupunktury a neviem este coho. Vydrzal som rok a uz mi to vobec ani nechutilo. Potom som fukol skusmo 2 kusky a bolo to naspat a uz som sa z toho nedostal. Preto na to teraz idem lysiacky. Kolko denne fajcis?

Denz

prezývka :)- no tak ty si ale ine cisielko:)))
taka vikendova fajciarka len:)
rad by som to aj ja chcel zazit:)
v bare ano a normalne nie:)......parada:)

darika

no,takze ja som tu uz v par temach pisala,ze som kedysi dokazala aj 2 krabicky denne.Ale moja normalna davka bola 20denne.
Po case,ked som sama,som zistila,ze mi to samej nechuti.Ked si mozem s niekym pokvakat,tak to ide lahsie,ale ak si mam sama zapalit so sebou a k tomu mam ist do tej zimy,tak mi to aj prestalo chutit.Takze len rano ku tej kave.

prezývka :)

oprava: víkendová :)

a este: dokonca dokazem nefajčit 2 týždne, v pohode, ani mi to na rozum nepride... az kym ma niekto neponukne :-/

Denz

prezývka :)- skus si kupit toto
-odkaz odstránený-
ja som pri tom nefajcil 2 tyzdne,ale zacalo mi to robit problem so zaludkom a musel som to vysadit.....mam dost citlivy zaludok .