Chorobne podcenovanie sa .ale sebavedomie mam OK

Príspevok v téme: Chorobne podcenovanie sa .ale sebavedomie mam OK
costzmjuj55

mam pocit teda vjem to ze sa chorobne podcenujem ..rano do skoly idem stym ze sa bojim ze si ma ostatni nebudu vsimat... ked sa rozpravam s niekym koho poznam len kratko tak si myslim ze som trapna a pytam ze preco by sa mala kamaratit PRAVE SO MNOu... mam proitela uz skoro rok .. a stale sa pytam ze preco chodi so mnou ked je tolko krjasich lepsich .. stale si myslim ze chce niekoho ineho aj ked na to nemam riadsny dovod.. ale nemyslim si o sbee ze som skareda...len som ako mla bola sikanovana a teraz beriem hak a myslim si ze to stym moze mat aj nieco spolocne..alebo mam psychicku poruchu?.. uz sa chcem tho pocitu menej cennosti zbavit... mam len 16 :-(

Sex Godess

costzmjuj55- to je taka hovadina, ked niekto sikanuje cloveka pre vyzor a hlavne rysave vlasy, vsak take su pekne a jedinecne. Potom sa niektore zeny idu "posrat", aby mohli mat rysavu farbu na hlave...Ma to logiku?

Slovenske deti by mali byt od mala ucene, ze kazdy je pekny, co na tom ze je niekto rysavy, alebo tmavsej pleti. Ja tomu nerozumiem.

Mne sa vysmievali na zakladnej a strednej, ze suslem, vdaka bohu, lebo kvoli tomu som sa naucila pekne rozpravat. Nerada by som suslala dodnes.

costzmjuj55

no tiez som nad tym uvazovala ...lebo brala som CHLOE. vaha super ,plet nic moc , prsia len trocku nafuknute...ziadne extremne pozitiva ale ani negativa..LEN Chloe obsahuje vlasne aj neucinne tabelky( ktore sa beru ked je menstruacia) a vtedy mi zacalo riadne strihat.. plakala som aj bez dovodne..bolo tohrozne ..vyuzivala som cele balenie a sla som za doktorom nech mi prednise nejaku s ktorou ma dobre skusenosti ta mi dal YASMINELLE nnevjem co to urobi.. dneska beriem 3 tabletku vsetko je super aj ked to je len velmi kratky cas na to aby som to hodnotila..oh

Ema132

neviem co riesite hak:) ved 16 je uz normalny vek na antikoncepciu ak je dievca zodpovedne..ja som zacala brat tiez v 16tich... skus si zmenit hak lebo to moze byt vazne dovod tvojho podcenovania sa, ja som mavala tiez z jednej strasne stavy, stale mi bolo smutno a plakala som aj ked som nemala preco:)

jajka001_

ked som zacala chodit na toto forum, myslela som ze som jedna z mala, ale tu som zistila ze 80% ludi vidi svet tak isto, citia sa ako outsideri, maju pocit ze ich neznasaju, ohovaraju - a je to casto aj pravda, ved ludia SU taki.
podstatne je, ze problem nie je v tebe, ale v pohlade na svet. nepodcenujte sa. ste take ake sa vidite.

prezývka :)

to nižsie bolo pre DARIKU.

costzmjuj55 - moze to byt aj tou HAK, tie tvoje stavy. teda moze to mat isty vplyv na tvoje stavy.. ja tiez, ked som začala brat prvý krat HAK, (sice vo vyssom veku, ako mas ty:) ) tak mi jeden druh nesadol.. bola som naladova, mala som velke pocity uzkosti, nikoho som nechcela vidiet, s kazdym som sa povadila, koho som stretla... potom som sla za gyn. ten mi dal iny druh, Jeanine a vsetko bolo v momente OK..
takze.. skus vymenit HAK, ci ti to nepomoze...

drz sa...

prezývka :)

tak ked ma priatela, tak sa asi na seba len tak nekukaju... v dnesnej dobe. radsej nech berie HAK akoby mala v 17tke porodiť.. nemyslíš?