korcule teraz

ojka

ja som už minulý týždeň tie videla pár ľudí na korčuliach, ale ked fúka vietor silný, tak je to dosť na figu, ešte treba chvíľu počkať, aj tak je to počasie ešte také všeliaké (:

lulu22

naša cyklotrasa je už celkom pekne vyčistená..ale ešte sa neodvážim ísť korčulovať, bo dnes ráno som bola behať a tak ma strásala zima z toho vetra, nebol dva krát teplý..ale korčuliari už korčuluju :)

tulipán13

a čo tento rok, už brázdite hrádzu? :) premýšľam od včera, či ísť na korčule, či ešte počkať, ale je tam krásne tento víkend :)

jankaaaaaaaa

je tu niekto z ke? kam sa chodite korculovat? zatial som videla vela ludi na terase, lenze tam sa mi chodnik zda byt hrbolaty, a chodi tam vela ludi a kedze v korculovani som uplny zaciatocnik, tak by som asi mala problem :D
chcem sa este opytat ci sa da jednoducho naucit korculovat, ked naposledy som na korculiach stala asi pred 13timi rokmi.

lost

jajka001_

preco na rakuskej - lebo kamos viedol :D

a tam bolo dost malo ludi, ale neboli sme daleko, len tak k dunaju, potom cez nejaky les, ktovie ci tam bike vobec moze ist :)

dik za clanok, ono je to potom fakt dlha trasa :D to by bola haluz ju prejst za tyzden napriklad :D

jajka001_

dnes bolo vela ludi vsak? sla som okolo. dnes bolo muškovo, roja sa či čo :) som zistila ze by sa mi zišli okuliare. škoda že hentie mi nepasuju, musim si nejake kupit.
preco si bol na rakuskej strane?