ecka na skuskacj

jankaaaaaaa

ja som tento semester mala osem predmetov - sest skusok a dva klasifikovane zapocty, ale tie zapocty boli rovnako narocne ako skusky za viac kreditov. mozno aj nejaka skuska bola lahsia ako jeden z tych zapoctov

ojka

18 predmetov za semester? či za rok? aj tak je to dosť.A to kde teda? viem, že niekde mavaju okolo tych 9,10,11 , ale z niektorých nie je potrebne zložiť skúšku, len zápočet.

levicaaaaa

vyssokoskola: chcem vedieť, kde majú 18 predmetov, pretože ja som mala tento semester 11 a nikto mi neverí, že mám tak veľa predmetov...
takže, kde majú 18 ???

lenkaaaaaaaa

vyssokoskola tak to vyplynulo z tvojich prispevkov. jasne ze sa pri poctivom uceni neda mat zo vsetkeho A. ale zase ani same E. ale drzim palce, pretoze je malo studentov, ktori sa neposlihaju len na tahaky

vyssokoskola

mila lenkaaaaaaa...kde si nabrala,ze mi ide o titul prosim ta ? som na tazkej skole kde mam 18 predmetov a neda sa maz zo vsetkeho A !! tak drz hubu prosim ta,a sppiminala som,ze neni fer ,ze maju lepsie znamky ty co puzivaju tahak a opisaju,tak z toho logicky vyyplyva,ze ja sa ucim.....

lenkaaaaaaaa

vyssokoskola: a my to podla teba ako mame vediet? je to predsa na kazdej skole inac. nehnevaj sa, ale vobec sa nespravas ako vysokoskolak. ked studujes vysoku skolu len kvoli titulu a ide ti len o to aby si presiel aj ked len na E tak to je velmi smutne, a skolu takymto sposobom nespravis

vyssokoskola

a ked napr. si mal prvy semester v prvom rocniku skoro same ecka a decka, a inych semestroch uz budes mat lepsie vazmu ta na ing ?