ked vas sklame cely svet:-((

Príspevok v téme: ked vas sklame cely svet:-((
milada999

ahojte zalozila som tuto temu lebo sa potrebujem vyrozpravat.....zazily ste v zivote niekdo ze sa na vas vykaslal cely svet ked ste to najviac potrebovali???? ja ano je to hrozny pocit!!!! opisem vam moju situaciu....MAM 24 rokov , 4 syna rocneho syna nie som vydata ale zijem so svojim partnerom(je o vela starsy on ma 41) vlastne ide o to ze moj partner je hrozne bezcitny a vzdy taky bol....zo zaciatku som sa do neho strasne zamilovala a tak som nic nevidela....ide o to ze vzdy ked potrebujem jeho pimoc on tu nie je ako aj teraz....mam zdravotne problemy s krcnou chrbticou a strasne sa mi tocieva hlava este mi napuchla aj prava polovica tvare lebo sa mi rozdrvil zub a som tyzden na antibiotikach.....jemu je to celkom jedno....vcera som upratala cely byt aj s tymy tocakmi a bolestamy,navarila som....uplne mu to bolo jedno ze mi je zle vobec mi nepomohol...jedine co vie je stazovat sa mamicke a oteckovy ze aku ma neschopnu zenu...mame doma psika vlastne je to jeho psik este ani toho von nezobral musela som ho ja s tocakamy a bolestamy zobrat von...je lahostajny zaujima sa len o seba....obidvaja pracujeme v noci on robi straznika a ja casnicku co mi je velmi namahave pri mojich problemoch....s nasim malym synom nam pomahaju jeho rodicia kedze obydvaja pracujeme v n noci......pred tym som nepracovala dlhsi cas pre zdravotne problemy(6 mesiacov) bolo mi strasne zle a on mi len peklo robil,nerobil nic ine len vyvolaval svojim rodicom a vyplakaval aku ma lenivu zenu co predstiera ze jej je zle aby nemusela ist do prace.....tak som sa potom vzchpila a isla pracovat teraz je to 6 mesiacov co som nastupila do prace,len prezivam z jedneho dna na druhy....ked mu poviem ze mi je zle tak ma len vysmeje....ked vidim moje byvale spoluziacky akych maju dobrych muzou do placu mi je!!!!!!!! ani len na terapiu nechodim lebo podla neho je to zbytocne vyhadzovanie penazi a tvrdi ze aj tak mi z toho lepsie nebude.....ale tak ci tak som sa sama rozhodla ze budem chodit lebo je to moje zdravie a ked mi bude uz lepsie opustit toto zviera!!!!!prepacte mi prosim musela som sa vyrozpravat lebo uz dalej nevladzem

ped

Také riešenie, že niečo si stanoviť a pod. je málo ambiciózne. Treba vymyslieť niečo viac. Porozmýšľaj a uvidíš.

Emka999

Jedina rada - UTEKAJ od neho!

Zasluzis si niekoho lepsieho. Pri nom prides o zdravie, a to ty, aj pre tvojho syna, potrebujes. Konaj co najrychlejsie.

butlava vrba

❱❱ MÁTE SVOJU BÚTLAVÚ VŔBU? ❱❱ CÍTITE SA NEVYPOČUTÝ? ❱❱ POTREBUJETE SA VYROZPRÁVAŤ?
❱❱ Pomáham uvoľňovať nahromadený stres tým, že hovorím s ľuďmi, ktorí cítia nedostatok ľudskej konverzácie vo svojom živote, ​alebo nemajú s kým hovoriť o svojich problémoch a tažkých životných situáciach. Som ochotný počúvať Váš citový výlev.
❱❱ Špecializujem sa na klientov, ktorý sa potrebujú IBA vyrozprávať a tým odstrániť stres a negatívnu energiu, ktorú pocitujú.​​
❱❱ butlava-vrba.weebly.com

soffabwwf

a preco ho neopustis?ak ti partner nie je oporou,nevie si ta vazit,tak si ta ani nezasluzi.....nechapem poniektore z vas,ze radsej budu trpiet,ako zvolit slobodu,ja viem ze to bude tazsie,ale budes mat pokoj a ak mas rodinu ta ti urcite pomoze,a ked nie tak niejake kamaratky.teraz nechcem aby to vyzeralo ako odsudzovanie,ale skus so svojim zivotom nieco urobit

milada999

dakujem vam velmi pekne za radu....aj ja sa uz snazim pomaly od neho odputat lebo to uz nema zmysel a viem ze sa nezmeni

katalinka

milada odíď, musíš si však požiadať o zverenie dieťaťa do starostlivosti, pokús sa najskôr poobzerať po bývanií a po niekom (mama, opatrovateľka....)kto ti pomôže kým budeš v práci, nebaľ si kufre bez rozmyslu.Ono to že nie ste manželia je ľahšie...o rozvod, ale čo sa týka detí, súd musí určiť vyživovaciu povinnosť a upraviť stretávanie sa otca so synom.Veľa šťastia :-)

purblanka

No miladka,veľmi smutné čo tu opisuješ.Neváži si ťa.Takto sa muži nesprávajú,majú byť oporou pre mladú ženu,a mal by ta nosiť na rukách ako sa snažíš.Rozmýšľaj nad tým ako odísť.Si naozaj velmi mladá takto si ničiť pri ňom život,a ešte máš k tomu dieťa.Povedz mu,že si o tom rozmýšľala,a že si nerozumiete,a že jeho city ochladli-že proste odchádzaš.Mala by si kam odísť???Ak áno,urob to.Choď za jeho rodičmi,vysvetli im situáciu,a rozlúč sa pekne s nimi,ved ti pomáhali.Možno to pochopiaUrob to dievča.Buď bude o sebe rozmýšľat a sa zmení,alebo nech si ostane sám,ved to je psychické týranie.Dúfam,že ťa neudrel.Urob to,si mladučká a život pred sebou,zaslúžiš si zo synčekom krajšiu budúcnosť ako takto.Daj vedieť,čo je nové.Všetci ti držíme palce.Urob niečo kmonečne,ved to musíš,lebo ta to poznačí.

aduša

Miťa je to strašné,čo píšeš...taký chlap sa môže hambiť,ale on sa nehambí a ani sa už nikdy asi nebude...je už dosť starý na to,aby sa zmenil...on má už svoje správanie naučené,zafixované...ak s ním ostaneš,budeš mať pohŕdanie až do konca života a možno príde aj niečo horšie...preboha si mladá,neostávaj s ním!vezmi sa,choď k rodičom a nájdi si iného,ktorý ťa bude mať rád,aj tvojho synčeka....a ver,že sa taký nájde a nie jeden:-)...ale,ak si naivne myslíš,že tento tvoj ťa má rád.........................................................................