Krčne mandle - prečo sa tvoria čapy?

zuzic

no to neviem nie som doktor:)) no mne sa zle dycha tri roky okrem toho tie hlieny stekaju svine:))) takze tvoje kroky najblizsie poputuju na orl a potom uz ako si to dohodnete:))) ja idem pekny vecer keby si este neico chcela zajtra sa zastavim:)

zuzic

moja zlata:) hlieny mi nespominaj to mylsim z mandlami krcnymi nema nic. ale je mozne ze ho mas suchy len spredu vies:) mne stale stekaju do hrdla a pritom lekari hovoria ze pricinu zleho nosa nevidia...mam ho vkuse zapchaty dychat nemozem ale stekaju mi hlieny kazdy mi da atb ale nen ajde pricinu...takze na mna blba otazka:DD

stellai

A tie hlieny su pričinou zlych mandli alebo zase v nose mam problem? Lebo ten mam suchý :-) iba stale prehltam hlieny neviem odkial, asi mi mozog steka do hrdla :-DD

zuzic

no tak ich daj von:) nevidim dovod preco by ti ich lekar chcel nechat. aj mne stekaju do hrdla hlieny fuj hnusny pocit:) chod este raz na orl, povedz aj o tom zapachu ze chces aby isli von a urcite ti ich vyberu a bude pokoj:) potom by anginy podla mna nemali byt...ak by si nieco chcela ohladom vyberu je tu aj vela tem tom staci dat do vyhladavaca:)

stellai

Ano stale mi stekaju biele hlieny do hrdla asi z nosa lebo neviem kde sa beru nos mam suchy bez sopla :-) a hlieny prehltam stale aj teraz napr. A ano kvoli tým čapom je aj zapach z ust, to je hlavny dovod môjho rozhodnutia. Inak ja mam mandle zapalene takže ak čapy tam mam stale :-(

zuzic

pockat ak ti stale este stekaju hlieny do hrdla to uz by som dala...mne stekaju kvoli nosu a dost mi to prekaza. takze by som asi isla znovu na orl sa poradit a podla toho sa rozhodla dalej:)

zuzic

zatial suhlasim s chacha, skusila by som kloktat na tvojom mieste a ak nepomoze tak potom by som rozmyslala nad vyberom. vies ked si to tak zoberes vsetko ta bolest hojenie atd..ja by som si dala vybrat az ked budem mat horsie problemy...a tie capy mavas stale alebo len ked su zapalene? a ziadny pach z ust kvoli nim nemas?