Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

Súvisiaci obsah

mirka 23

mrkvuš, hlavne sa nestresuj, uživaj si život. Babetko pride fakt, ked to budeš najmenej čakať. Stava sa, že treba čakať na babo niekolko rokov, ale všetko bude tak, ako ma byť, fakt. Inak berieš Yam alebo Dong Quai?

usiko

mra....gratulujem, my uz sme 3 t na svete.....

mrkvus, je mi to luto........btw. riesis uz aj s lekarom?

isabella, ako?

mra

ahoj usiko,
ja som mala vraj podla lekara velmi zly hormonalny profila a tvrdili mi ze sa budem musliet dlho liecit dali mi hormony
s ktorych mi bolo zle tak som brala iba bylinny extrakt a prirodne produkty vitain B6 zelene algae etc. zacala som sa o otehotnenie snazit v janurari 2010 v prostiriedku marca som otehotnela a teraz som zacala 9-ty mesiac. Lekarka tvrdi ze som jej najvacsi zazrak.

Mirka23

Ziu, nie si tehotna! Z HAK sa budeš spametavať dlho a aj so sebou nebudeš nič robiť, tak to jednoduche mať nebudeš. Lekar ti čo vyrieši? Da vyvolavačku maximalne. Zbytočne vyhadzuješ prachy za testy. Mrška ti teraz nebude chodiť každy mesiac. Týždňove meškanie nie je vela.

isabella

ziuu, asi budes musiet navstivit lekara a povedat mu aj, ze sa o babo snazite, ale aj to, ze testy su negativne a menzes nikde, ze ci ta nemoze vysetrit, ze ci nahodou predsa, alebo ked nie, tak nech ti pomoze menstruaciu vyvolat... drzim palce

Ziuu

Ahojte... mrska mi meska uz tyzden... robila som si testy ale vysli negativne...mala som take slabsie spinenie utorok , asi raz. Trochu m boli v podbrusku a tie prsia stale bolia, svine jedny... =) stale mam taky biely vtok ale to su uz take podrobnosti ze neviem ci sa len velmi nevsim........joooj vobec sa mi nechce ist k doktorke... keby aspon jeden zo 4 testov vysiel pozitivne....