slzenie oci po sexe

Príspevok v téme: slzenie oci po sexe
motyl

mam taky velmi zvlastny problem, uvedomila som si ze dost casto (nie vzdy!), v ten den ked som mala sex,mi potom slzia oci...teda vacsinou nie priamo slzia,ale citim ze su podrazdene a mierne sa navlhcia.a taketo su potom po zvysok dna.inak vobec neviem od coho to zavisi ci mi budu oci slzit alebo nie.ani neviem ako dlho sa mi toto deje (max. rok),zo zaciatku som to nebrala vazne,nijak mi to v zivote neprekaza.ale v poslednej dobe sa nad tym viac zamyslam a chcela by som prist na to cim to je.nepoculi ste o tom niekto?alebo nejake rady cim to moze byt? mna napadaju dve veci-bud alergia na kondom resp.latex alebo ine chem.prisady- ale toto by bol jediny priznak,a zda sa mi cudne ak mi to nic ine nesposobuje a navyse po tak dlhu dobu. alebo mam este taku divnu verziu ze sa mi po sexe resp.po orgazme uvolni v tele nejaka latka ktora mi to sposobi. (fakt divna teoria ze :-)) no vazne neviem. prosim poradte :-)

motyl

no napr.posledny krat to bolo bez kondomu a vsetko bolo v poriadku.budem to musiet dlhsie otestovat :-)...a hej,chystam sa na to niekoho spytat (lekara) len predtym este hladam info na nete ci sa niekto nestretol s niecim podobnym alebo by neporadil :-)

andrej

Alebo alergia na priatelovo semeno, aj ked nie je velmi casta. Skuste inu ochranu ako kondom a ked to nepomoze, asi bude problem tu.
Navrhujem konzultovat s lekarom (praktickym, alergolom atd.), ktoremu doverujes, alebo v Institute lekarskej sexuologie
www.sexuologiails.sk