ANTIDEPRESIVA A NEUROLEPTIKA,divne pocity-sem patri tema

Príspevok v téme: ANTIDEPRESIVA A NEUROLEPTIKA,divne pocity-sem patri tema
leila

Mala som taketo problemy :pocity ze sa na mna ludia divne divaju a myslia si o mne divne veci,ze kazdeho len otravujem,ze som nepotrebna a zbytocna,ze ma ani moj priatel nelubi,ze kamosky sa mi odcudzuju a vzdialuju cim dalej tym viac a zaroven aj ja im,ze zaroven aj tuzim po kontakte s nimi a ani si s nimi nemam co povedat, poruchy spanku, privela divnych myslienok, nocny des, proste riadna depka..to bolo dost strasne tak som sla za psychiatrickou ona mi povedala ze to mam z toho ze som brala extazua a dala mi neuroleptika a antidepresiva,teraz ich beriem uz 21.den a nemam uz take depky ani take pocity z ludi ale spat este obcas nemozem,dufam, ze sa to casom zlepsi no a myslienok mam este stale obcas vela a su bizardne.Dufam,ze sa mi to zlepsi..ecko som prestala brat ledva,uz som bola psychicky zavisla,podarilo sa mi to jedine s pomocou ludi ktori ma maju radi a hucali do mna aby som to nebrala a nech neblaznim,hlavne moj priatel,ten mi velmi pomohol,vdaka nemu som to prestala brat,velmi mu tymto dakujem,aj ked su to len 2 mesiace co som to nemala pre mna je to velmi vela tomu verte a len dufam a verim ze to uz nikdy nevezmem..Chcela by som aby ste mi ludia ktori mate podobne skusenosti ako ja a tiez ste na antidepresivach napisali tu svoje pribehy a vas nazor na moj problem.Ked ste vy brali antidepresiva necitili ste sa ako bez pocitov?Necitili ste ze sa neviete tesit ani plakat ale zaroven ani nemate depku? tak sa teraz presne citim ja, treti tyzden beriem Serlift.Neviem, ci to je normalne.Kto tiez uziva teraz nejake antidepresiva?Prosim opiste mi vase pocity.

nada

Ahoj,
viem presne,o com hovorite,lebo ja uz beriem AD skoro 3 roky.Aj neuroleptika a anxiolytika 2 druhy.Zo zaciatku to bolo velmi tazke a trvalo mi az pol roka,kym som zacala badat nejake vysledky,tak to netreba vzdavat.Nastastie mam okolo seba skvely tim odbornikov,ktori mi velmi pomahaju,ak teda nemate oporu v rodine,je najlepsie hladat terapeuta,ktoremu doverujes,mam stastie,lebo ja som nasla az troch.Ak chcete,napiste,rada poradim,ako prezit tie najtazsie chvile...

anonymka

leila. A ja som myslela, že mi už fakt preskakuje. Ale teraz vidím, že je to normálne. Ja tiež berem AD a vkuse si myslím, že všetci po mne čumia a že ja im čítam myšlienky a samozrejme všetci si myslia o mne niečo strašné. Je to hrozný pocit. Ale dúfam, že sa to zlepší. Inak ja som mala dosť takéto stavy hlavne po marihuane. Vtedy som mala strašné halucinácie a počula som rôzne hlasy ako mi hovorili, že sa mám zabiť a tak...

lencok

ahoj leila, aj ja ich beriem, ale myslim ze sa ti to pekne upravi ked ich budes uzivat dlhsie....najprv sa ti musi vyrovnat hladina serotoninu, a potom aj tie pocity budu lepsie. Drzim Ti palceky, bojuj, nie si sama. A vyhrat moze kazdy z nas.pekny den

silvinka

Ahoj leila,ja mam tiez take pocity,ze sa na mna ludia divno pozeraju a vtedy mam mdloby.A to som extazu nebrala.