aky účes?

jajkafr

mikusik
dobré vyzerá keď si vlasy vyžehlíš a dáš len čelenku jednoduché a rýchle :) tiež si môžeš končeky trošku vytočiť smerom von záleží od strihu a od toho ako rada nosíš vlasy napr. mne sa páčia rozpustené na poslednom plese som mala len vyžehlené a čelenku lebo som nestíhala kaderníčku ale inak mám radšej vlasy vyčesané lebo keď tancujem a mám rozpustené vlasy je mi horúco :)

mikusik

ten prvy uces nie je zly ale pride mi taky starodavny...lluullu presne take mam predstavy bud len vyzehlit alebo mierne natocit...pohladam nieco na tej stranke:-) co sa tyka veku mam 18.

lluullu

zuzic, no taky uces uz vazne moc neleti. Ja by som skor vsadila na jednoduchost, jemne velke prirodzene vlny, nechat rozpustene alebo jemne upnut.
Alebo ich vyzehli, zalezi to aj od veku. Na ples sa mozes inspirovat z vela stranok na nete. Napr. mne sa paci tento : www.fabsugar.com

zuzic

ja som strasne zamilovana do takehoto i ked neviem ci to leti ale mne sa strasne paci:)
www.svatebnikytice.cz
ale to uz neni take jednoduche:)))
bingham ma vyborny vkus to sa musi nechat:)

bingham

no ja by som tak isiel aj na ples...co sa ti na tom nepaci ????....ved je to jednoduche niee...a mozes si nechat trosku ten vrch dlhsi...a das na to gel...