pankrác

janka24

aloe je to od firmy jednej toto neviem či je dobre a ešte ked ti dali od 14 rokov ale to čo som mala ja mohli brat deti od 3 rokov ..ak chceš napiš mi na janajurkovska@seznam.cz

lucia4978

Bola som v lekárni a kupila som 100% šťavu ale je tam napísane deti od 14 rokov ale v lekárni som povedala že pre dieťa, može to byť?

janka24

no kvetinač ma aj mamka:-)ale to musiš iba tu štavu a tam je dužina čo ma prehanave učinky...v lekarni je to iba voda a malo percenta aloe a unas to bola ta čista štava ja to mam od tej firmy? možno maš niekoho v okoli kto ma na nich kontakt

lucia4978

ďakujem a kde to kúpim v lekárni a v akej forme sirup či len voda s obsah aloe? Mám aj doma v kvetináči....

janka24

vieš lucka aj znamej ma poškodeny pečen chlapček a to ešte pred rokom vravela davaju mu všelijake čaje aj probitotika a neviem čo ešte ale stale je chorlavy a bledy...ja davam prednost iba aloe...moja sestra mala už tiež totalne pokodenu imunitu vypila tri flaše a uplne super odvtedy je maločo chora a ani nemam problemy so žaludkom- mla silny zapal a bolesti a mladši syn vypil iba jendu flašu a už nebyva tak chori...ja iba toto možem poradit inym prostriedkom neverim...

lucia4978

na veď sme boli na krv a dnes som volala aké sú výsledky a povedala že má zvýšené hodnoty na pankreas a aj pečeň

lucia4978

hihi áno len som nevedela ako sa to píše tak som zvolila píš ako počuješ :-)
A čo je teda dobré na ten pankreas???

janka24

sa mi zdalo, že akosi prestavam ako sestrička poznat ludske telo:-)
s tým dietatom treba k doktorke a všeobecne na zapal -protizapalove sirupy