Bolest prsnikov a podpazusia

Príspevok v téme: Bolest prsnikov a podpazusia
alessa

Ahojte, mam 24 r., uz dlhsi cas, presnejsie take 1-2 mesiace mam bolesti prsnikov a bolest laveho podpazusia. Pracujem ako barmanka v Anglicku, takze obcas dviham aj nejake tie tazsie veci a capujem pivo, ktore sa "taha", co je dost namahava praca pre prsne svaly.
Viete mi poradit, co by mi na to pomohlo? Este som u gynekologa nebola a zrejme tu v Anglicku ani nepojdem a ani nechcem ist. Prsia som si ohmatala, ziadne hrcky som si nenasla. Momentalne mam asi den alebo dva pred menstruaciou a moje prsia su vtedy naliate a velmi bolia na dotyk.
Viete mi prosim poradit, co robit s tou bolestou v podpazusi? Dakujem

danny

ahoj ja mavam podobne problemy bola som na vysetrenie a bolo to ok, lekar hovori ze je to menzesom proste hormony sa buria, no uz pocas menstruacie by sa ti ta bolest mala vzdialovat a po nej moze aj 2-3 dni zmyznut ak ti to stale bude pretrvavat mala by si zajst na vysetrenie, ale moze to aj od tej prace, ale predpokladam ze uz to robis dlhsi cas tak by sa ti to neobjavilo teraz ale skor.ja to mavam jeden mesiac mam silne bolesti iny zase vobec tak myslim ze to bude aj u teba takto.ale pozoruj sa a nic nezanedbaj

fortuna

ahoj, sice mam len 17, ale nedavno som zazila na kozi blizkeho problemy s prsiami.
prosim ta, nezanedbaj ich.. zajdi ku gynekologovi, nechcem ta strasit pretoze urcite je dovod tvojich bolesti zakotvena v tazkej praci no urcite by sa ti aj ulavilo keby si pocula odbornu radu...