čo som dnes zjedol a trápi ma to.

poliewoocka

nevycitaj si nic..uz sa to stalo. Mysli na to, ako ti bolo vtedy dobre, jedlo je dar, ktory si treba vychutnat:))
A ak vies, ze si typ cloveka, ktory si vycita aj omrvinky z chleba, tak sa tak aj riad..

zuzic

mary no ja som mala posledne dva tyzne strasne psychicky ale teraz je to uzasne:D a este k tomu som dnes videla jedneho uzasneho cloveka uz len to mi zdvihlo naladu:)) tak napriklad lubis horku cokoladu?:) ja milujem:DDD
jaj daleko do skoly:) ja som este malicka este nechodim na vysku:DD

mary_anne

hrozny! radsej ani nekomentujem.. nejako sa psychicky rucam. ale snazim to nejako obchadzat inymi myslienkami..momentalne na prazenicu :D
kam chodis do skoly?

zuzic

:DD denz:DD ano vidim ta:D to ty nevies? ja mam telepaticke schopnosti s binghamom ze si citame myslienky a po novom sa uz aj vidime:)) a tusim to funguje aj na teba:) mohol by si sa ocesat...:DDD ty ma fakt nevidis?:))

zuzic

mary anne ja mam tolko ucenia ze sa tiez nudim:DD takze si rozumieme:DDD ale dnes mam dobry den vela veci sa mi odarilo a ty mas aky den? ked sme sa uz tak skamaratili:DD

zuzic

denzik:) konecne ta vidim:D ale ano suchaplna:) aspon pocit ked uz nie naozaj:DD teda aspon ja nie:D aspon na nieco je ta moja kyptavost dobra:DDD