Krátky sex

Príspevok v téme: Krátky sex
sano

od prvého milovania uplynul viac nez mesiac, skusali sme to potom uz asi 10-15 krat, ale vzdy je problem v tom ze to trva maximalne 30 sekund. No koli mne. Nevydrzim a "vybuchnem". A samozrejme, ze som, sme z toho maximalne nestastny. Moze zato STRACH, ze nechceme aby sa nieco stalo, alebo STRACH z niecoho ineho ? ALE: v tej chvili ani jeden z nas nejako na ten strach nemyslime, tak neviem. Vopred velmi pekne dakujeme za radu

erewel

Pozri.. niekde som čítal, že k odialeniu erekcie dosiahneš tak, že keď budeš cítiť že sa to už blíži pritlačíš si prstami na hrádzu.. ani silno ani slabo tak akurát.. hrádza je medzi mieškom a análnym otvorom... tak vyskúšaj... inak mám aj ja taká problém ako ty, ale mojej kočke to nevadí a druhé kolo trvá aj hodinu.. veľa štastia..

count.draco

vyskusaj taku vec ze ked to budes robit tak mysli na nieco uplne ineho, ako je to odveci al mnohy hovoria ze to funguje, ja som to este takto neskusil

marCOS

noo thak toto mozes potlacit jedine dvoma sposobmi,,,za 1. masturbacia,,,ked sem tam vyhonis thak ta to vytrenuje aby si vydrzal dlksie,,,a za 2. ked citis ze uz bude vrchol skus to psychicky potlacit,,,da sa to,,,je to aj vedecky dokazane

maxim 666

pocuj to robi mozno aj to ze vela honis prestan honit a zlepsi sa to ja som to tak spravyl a teraz mozem honit a aj vydrzim dlho

bestfriend2

no toho sa bojim aj ja ale, tak ti poviem ze podla mna to je sucastou a presiel tym skoro kazdy, zo zaciatku sa nenormalne tesis na sex a priatelka ta maximalne vzrusuje tak je logicke ze to netrva dlho, ale kde je napisane ze ked uz vybuchnes nemozete pokracovat dalej? ved behnes do sprchy das druhy kondom a ide sa dalej potom to urcite nebudu sekundy ale uz minimalne nejake tie minuty, ako lahko sa mi to hovori ale bojim sa toho aj ja ze sa to stane lebo prvy krat to bolo tak isto podobne a odvtedy sa radsej sexu vyhibam no uz je to na dobrej ceste :-)

olog

zbehni do lekarne, kup si sprej lidocain, je to sprej na lokalne znecitlivenie, pred sexom si vezmi vatovu tycinku, nastriekaj sprej na nu a pootieraj si citlive casti na zaludi atd., nasad si kondom a ides...

Dee

no ja si myslim, ze je to normalne, ze potom ochabne. ON musi nabrat silu a potom funguje a 30 minut ani nie je vela.