antikoncepcia a tehotná?

Príspevok v téme: antikoncepcia a tehotná?
redial

Moj problémik: Beriem tabletky s prestávkami asi 4 roky...teraz beriem yadine a menzes mi neprisiel! Chodí mi to na 4 den, dnes je 5 a o par hodín bude 6den! Myslíte, ze mozem byt tehotná? Tabletky som brala pravidelne az na jeden krát co som ich zobrala o 14 hod. neskor. Co myslíte? A sex samozrejme mavam pravidelne a priatel sa do mna skoro vzdy spraví.

jajka001_

to nic ked to nevezmes presne v tu hodinu , par hodin hore dolu, ak to nie je viac ako 12 tak by nemal byt problem.

odpovedam

ked beriete antikoncepciu, vyvolavacka sa predsa nepicha... nema to zmysel...

Ale baby, zabudate na to, ze v pribalovom letaku mate napisane, ze vedlajsim ucinkom antikoncepcie su nepravidelnosti v cykle aleboo uplne vynechanie krvacania! nestresujte

Nicoolka73

ahoj sice mám inú antikoncepciu,,, ake tiež sa mi stalo že 6 den a menštruácia nikde... počkaj kym príde a ak nie.. tak choj k lekárovi a ten ti pichne vyvolávaciu injekciu a dostaneš menštruaciu.. tehotná nie si!!!!!!! a ked tak kup si v drogerke test.... a máš po problémoch

jeanine 22

ahojte, mám podobný problém, beriem tabletky Jeanine, a nedostala som menštruáciu, musím sa ale priznať, že nie vždy som tabletku zobrala presne v určenú hodinu... som proste hlava deravá... mám strach, mam pravidelny sex, ale priateľ sa do mna nerobí.... máte niekto skúsenosti, že ste otehotneli s touto antikoncepciou? ďakujem za každú odpoveď

jeanine

ahojte, mám podobný problém, beriem tabletky Jeanine, a nedostala som menštruáciu, musím sa ale priznať, že nie vždy som tabletku zobrala presne v určenú hodinu... som proste hlava deravá... mám strach, mam pravidelny sex, ale priateľ sa do mna nerobí.... máte niekto skúsenosti, že ste otehotneli s touto antikoncepciou? ďakujem za každú odpoveď

jeanine

ahojte, mám podobný problém, beriem tabletky Jeanine, a nedostala som menštruáciu, musím sa ale priznať, že nie vždy som tabletku zobrala presne v určenú hodinu... som proste hlava deravá... mám strach, mam pravidelny sex, ale priateľ sa do mna nerobí.... máte niekto skúsenosti, že ste otehotneli s touto antikoncepciou? ďakujem za každú odpoveď