brat ci nebrat ginko stim dozvedela som sa .....!!!!pomoztemi

Príspevok v téme: brat ci nebrat ginko stim dozvedela som sa .....!!!!pomoztemi
DETERMIA

ahojte mam dilemu beriem seroxat,xanax,magneb6,pyridoxin,cardilan.Psychiatricka mi doporucila ginko stim pretoze stale zyvam,toci sa mi hlava ,atd ale v lekarni mi povedali aby som to nebrala pretoze ked si dam kavu zacne mi busit srdce a v tychto tobolkach je 3nasobok kavy moze to sposobit arytmiu?alebo nieco.poradte alebo mam si dat len polku ci stvrtku dakujem za pomoc

romanoo

Determia myslis, ze tie stavy su len z poruchy srdca ? Ja mam take divne stavy uz rok, co mi nasadili lieky na tlak, veeelmi ma nasrali ludia v praci (taki amateri co tam nemaju co robit a mudruju) a odvtedy to zacalo. Taky mix pocitov, akokeby tocenie hlavy, pocit na odpadnutie, zmeny tlaku a pulzu ale hlavne s dychanim - lapanie po dychu, akokeby nemozes niekedy vydychnut a pod. Lieky vseobecne neuznavam, no beriem Rivotril 1 mg denne, taka bejby davka vzhladom na moju vahu, nukaju mi Xanax, no vsetko su benzodiazepiny, nerad by som bol pod ich vplyvom. Uz bolo lepsie, no dnes som musel vystartovat na pohotovost, zas taky atak. Stve ma to, lebo som vyradeny, praca a tak. Som uz 11 mes. na PN a diagnoza v podstate ziadna.

DETERMIA

ty si vzdelana zena pyridoxin je vitamin cardilan je na srdce takze najvacsi problem mam srdce magne b6 je neskodny a mam ho na to atd nemusim sa spovedat to niesu lieky ale vitaminy a lieky berem len dva a co koho do toho kolko coho berem mam arytmiu tachykardiu rychly pulz naznaceny prolaps predneho cipu mitralnej chlopne ale psychicky som ok a uz mi daj pokoj ja sa tu bavim z normalnymi ludmi

darika

splnim tvoje prianie,len chcem,aby vsetci,kto si to tu precitaju vedeli este nieco
clovek,ktory berie tolko liekov,ako beries ty,musi byt psychicky velmi naruseny a v tuto dobu neriesi hluposti,ale davno spi.Tebe clovek snazi pomoct a ked ti nehra ako chces ty piskat,tak tu riesis detinske veci typu-DARIKA A DENZ KAMOSI.

Vies co som robila,ked som mala 10 rokov? Oni sa frajeria,oni sa frajeria!!!Ty sa nechovas ako 40 rocna zena.
Dobru noc.

romanoo

Determia uz nemusis odpovedat, nasiel som na inom fore tvoje problemy, ja nemam s tym problem, ineho charakteru mam.

DETERMIA

ja som v zivote nezazila ale dnesny chalani cest vynimkam co robia a co ich deti vsak sa tu zachvilu vsetci pozabijaju strasna doba kazdy len ohovara do druheho rype asi ich niekto tyral a teraz to vracaju nepravym mozno nedostali keksiky a aj niektore babenky ohovaraju a ani nevedia o co ide