Slabá menštruácia

Príspevok v téme: Slabá menštruácia
sorpionflowe

Zdravim, potrebujem radu ohladom antikoncepcie...prvy mesiac beriem antikoncepciu Katya, ked som ju zacala brat cely mesiac som mala slabe krvacanie. Podla letaku je to vo vedlajsich ucinkoch a povedal to aj lekar, ze sa to moze stat, teraz mam pauzu na menstruaciu, ktora prisla, ale trvala jeden den intenzivnejsie a teraz uz len slabe spinenie, anitkoncepciu som brala pravidelne, tak ako je v letaku, zacala som ju brat v prvy den menstruacie, takze by som mala byt chranena, ale aj tak stale premyslam, ci ucinok je taky aky ma byt aj pri tom celomesacnom slabom krvacani

Lililulu

Ahoj prosim o radu.Brala som antikoncepciu rok.pred zacatim som mala menzes normalny.po vysadeny mi mentruacia prisla pravidelne uz dvakrat ale je strasne slaba skoro vobec vobec nic.treba ist ku gynekologovi alebo sa to upravi.(od vysadenia antikoncepcie ubehli dva mesiace.dakujem

Eleanor

Isla som ku svojej a mi povedala ze ma nemoze zobrat lebo maju plno ze az o mesiac mi moze dat termin, tak som odisla prec momentalne som niekde kde nemam doktorku.

Eleanor

ahojte aj ja mam momentalne problem s tym ze mam az velmi slabu menstruaciu v v januari som bola operovana koli cyste ktoru som mala na vajecniku a dost dlho som chodila pravidelne kazdy mesiac ku svojej gynekologicke na injekciu proti bolesti pretoze som mala tak silnu menstruaciu ze niekedy som ani newladala chodit a lezala som doma v posteli no teraz mi to jednak meska uz dwa tyzdne co sa mi este nikdy nestalo prave naopak vzdy som dostala skor nez som mala mat. tak sa obavam ci nemam dalsiu cystu ale bo nieco.

mufinka

ahojte potrebovala by som poradit beriem antikoncepciu asi rok a pol no posledne 3-4 mesiace mam problem s menstruaciou je omnoho slabsia vlastne je to len taky hnedy vytok je to v poriaku??

anair

sorpionflowe - ja mám presne rovnaký problém teraz, s tou istou antikoncepciou a tiež mesačné slabé krvácanie... mesiac je dosť dlho, celkom ma to znervózňuje...

anair

sorpionflowe - ja mám presne rovnaký problém teraz, s tou istou antikoncepciou a tiež mesačné slabé krvácanie... mesiac je dosť dlho, celkom ma to znervózňuje...