Bez kondomu

Príspevok v téme: Bez kondomu
ajka :-)

Ahojte,chodim so svojim priatelom uz vyse pol roka a uz sme spolu aj spali, ale nikdy sme nepouzili kondom. Je to zle???
Ked ma urobi, tak ho potom dokoncim rukou a pusou, takze sa to do mna nedostane. Neviem, ci je spokojny len tak. Ja chcem, aby si to uzil naplno, ale o kondome sa nikdy nezmienil a mne je to blbe sa ho pytat. Mame sa velmi radi a viem ze by pre mna urobil vsetko ale o niektorych veciach sa nebavime. On ma 25, ja 18. On je vojak a ja o jeho predchadzajucich vztahoch nic neviem, ani nechcem. co mam robit aby si bol uplne spokojny? je to normalne???
Mozte mi nejako poradit?

den

tini ja mam HAK a uz by som to nevymenila za ziaden kondom a ani za to aby sme boli bez neho....som s priatelom 2 roky a viem sama aj bez neho ze takto si to lepsie uzije...a no a co ze sa idem potom umyt..ale stoji to za to :)) a vela chlapov hovori, ze kto to nezazil az do konca este nemal ten pravy sex...

tiny

No moja co kondom je podla mna vyborny a velmi hygienicky, je vela druhov antikoncepcie ale podla mna tento druhy je njlepsi, moj priatel uz bez kondomu ani nechce so mnou mat styk, pretoze prezije naplno orgazmus nema ho prerusovany a je tym padom aj spokojny, predstav si ze by si mala hormonalku urobil by sa do teba a potom by si musela sa hned bezat osprachovat lebo by to tieklo neprijemne poviem ti, a nejde len o jeho spokojnost ale aj o tvoju vo vztahu vystupuju dvaja a nie jeden.