Krv pri sexe

Príspevok v téme: Krv pri sexe
ellyyyy

Ahojte, vcera sa mi stalo vlastne nie pri sexe ale skor este pred nim, ze mi zacala tiect krv:(...menzes to nieje urcite, ani ovulacia, uzivam HAK...tak neviem ci sa mi tam mohlo nieco podrazdit ale necitila som bolest, neviem co to moze byt:(...dost je to neprijemne lebo to vsetko pokazi...:(...uz sa mi to stalo druhy krat, pred HAK sa mi to stavalo viackrat, vzdy to malo ale nieco spolocne s ovulaciou. Toto ale nebolo spinenie ale cervena krv...prosim ak mate podobne skusenosti napiste:)...krv inak potom hned zmizla...ale bolo jej dost

nikus11

Ahojte
Mám taký problém že pri pohlavnom styku krvácam a aj ma to dosť bolí. Prvý krát to bolo zrejme normálne že som krvácala. Druhý krát to bolo v pohode bez bolesti a bez krvi.. Tretí a štvrtý krát som zase krvácala a bolelo ma to.. Prosím poradte čo robiť..

Luca3

alus práveže ja už som s týmto problémom bola u nej a zobrala mi krv že či niesom tehotná - nebola som a dalej tomu nevenovala pozornosť, v pondelok jej budem volať lebo mala aj dovolenku a boli vianoce takže preto som to neriešila. cytologia bola robená na konci oktobra a výsledky som dostala v trištvrtke novembra...takže vieš ako to je....

Luca3

ahojte

chcem sa opýtať či neviete niekto či sa mám obávať ked krvácam po pohlavnom styku, síce nie veľa ale predsa..lekárka mi robila v oktobri cytologiu a výsledok som mala II na hranici s III. nakoľko som s nou iba za výsledky volala zabudla som jej o probléme povedať. opakovanú citologiu mi dala o pol roka...

aluska

mne je to jedno ci pojdes ku gynekologovi alebo nie...tebe by to nemalo byt jedno...lebo ak nevies zdravie mame len jedno

ellyyyy

mne sa to stae len vcera, preto som este nebola u gyn. myslis ze by som mala? neviem, ja som len chcela vediet, ci niekto nemal podobny problem a co to mohlo byt , aj ked ja vobec nemusim mat to iste no...:(

aluska

ellyyy a co tak ist za gynekologom?naco sa tu pytas..?mozno nakoniec zistis ze to nie je z hak ale ze mas napr cystu...taketo dohady cez net ti teda nepmozu
a to s tou yadine je uplna blbost...pretoze napr yasminelle ma tie iste hormony ako yadine ale dokonca menej...,cize setrnejsia bude urcite yasminelle...a takych je vela co maju este mneje hormonov