Dolezite?

soffa

ja som to mala asi naopak.zo zaciatku zalubenost a postupom casu laska.aj ked ma niekedy stve co je normalne,nevymenila by som ho za nic na svete.je moj velmi dobry priatel,milenec,najlepsia kamaratka ....

popa

Hmm, ono na zalubenosti je vela krasnych veci. Je pravda, ze casom, po dlhorocnom vztahu vasen opadava a z partnerov sa stavaju "uz len" dobri priatelia. Ale podla mna by bola velka skoda preskocit fazu zalubenosti. To by uz bol naozaj len ztah z rozumu... Asi zalezi aj na tom, o ludoch v akom veku sa bavime..Je rozdiel, ci do takeho vztahu z rozumu idu mladi 20rocni ludia alebo ludia 50rocni...Ak su v akomkolvek vztahu veci, ktore si spominal: vycitky, trapenie, pocity, ze klamem seba aj partnera.. tak potom takyto vztah asi nebude ten pravy...

zošit

Nie, o sebe pisat nechcem. Dakujem za pekny pravdivy pribeh. Potrebujem sa zbavit istych iluzii o zalubenosti. Este raz, dakujem.

popa

Nie. On zo zaciatku vedel, ze je to on, ktory prekrocil hranicu priatelstva a ak chcel, aby sa aj moje city zmenili, musel tomu dat cas. Bol rad, ze sme spolu. Z jeho strany bolo mudre, ze na mna nijak netlacil, maximalne sme sa drzali za ruky a vsetku iniciativu prenechaval mne. Bola to dobra taktika, pretoze som vedela, ze po mne tuzi a kroti to.. prave to vo mne casom vyprovokovalo tuzbu po nom a bola som to ja, ktora ho prva pobozkala a atd... Asi tak po dvoch mesiacoch som donho bola po usi zalubena.. aj ked, so sexom sme si potom pockali...
Nechces napisat viac o sebe, zosit?

zošit

A pocas toho chodenia ta trochu netrapilo, ze donho nie si zalubena... kvoli tomu? A on do teba zalubeny bol? Nepripadalo ti to nejaku dobu, ze sa akoby klamete, kedze tam nebola ta iskra? Neboli vycitky alebo nieco podobne?

popa

Ja som v poslednom rocniku na strednej zacala chodit so svojim spoluziakom, dobrym kamaratom. Zo zaciatku ma vobec fyzicky nepritahoval a nebola som ani zalubena. Ale bol to pre mna velmi dolezity clovek, nechcela som ho stratit ako priatela.. tak som si povedala, ze tomu dam sancu. Je zaujimave, ze som to vobec nebrala ako riziko (co ak to nevyjde, rozideme sa, stratim aj kamarata, budeme spolu musiet potom sediet v jednej triede este rok,..)
Teraz sme spolu 6 a pol roka, je to pre mna najpritazlivejsi muz akeho poznam a neviem si predtavit, ze by som niekoho vedela lubit viac ako jeho... prislo to postupne :)