kozmetika NYX

Lily100

našla som stranku -odkaz odstránený- a tu asi jedno dievča predava tie vyrobky asi sa skor oplati stade objednať ako z tej americkej stranky...
ale dosť ťažko sa vyberajú odtiene makeupov alebo pudrov lebo sa bojim že kupim tmavši ako sa zda na obrazku

Lucinka33

Spiralku som este neotvorila, musim minut najprv tu, co teraz pouzivam :) nechcem, aby mi vyschla. Musis pockat asi este mesiac, potom podam recenziu :D
Mam paletku 5 tienov, z tej Caribbean kolekcie, odtien I dream of St. Marteen. Su to take pekne hnede tiene. Chcela som nieco neutralne. Som s nimi velmi spokojna :) Nie su trblietave, ale nemozem ich ani oznacit za uplne matne. Maju v sebe taku jemnucku perlet, ta mi neprekaza. Najsvetlejsi tien z tej paletky je vsak uplne matny.

sybi25

objednala som si koncom novembra "sa mi zda" uuuuf tak ako citam to si este pockam
a co spiralku si neodskusala?
a ktore tieniky sa Ti pacia ,teda s ktorymi si spokojna ,lebo si pisala ze nemas rada moc trblietava tak ako ja vies mi poradit

sybi25

Luci....
pomoze, pomoze sice sme peknucke ,ale ved mozme byt este krajsie nie?
a mala si pravdu mne ten NYX este stale neprisiel cakam ,cakam,cakam
Lily100
pudre i make-up su super sestra si objednala ten make-up hlavne je moc kvalitny mala som dojem ze plet je po naneseni i po dlhsom case taka ziarivejsia

Lucinka33

Cajik ma pravdu.
Pozeram, ze teraz maju nejaky vypredaj za 1 USD od 15.1. do 25.1. Ale je tam toto: During this period, we will NOT be shipping to anywhere outside of the United States.
Cize pocas obdobia, kedy je vypredaj posielaju len do USA. Mame smolu, skoda.