kozmetika NYX

Lucinka33

sybi, ty si presne ako ja :D ja tiez skor ako nieco kupim, tak pozriem videa na youtube a este si aj precitam recenzie, co mi najde google :DDD Mozme si ruky podat :D

Lucinka33

Lily, ved my si to objednavame prave cez mimibazar a tak dlho to trva. Nie je celkom pravda, co tam pisu. Ta pani z CR mala napisane, ze dodanie je 14 dni. Ked som si to prvykrat objednavala, tak som si naivne myslela, ze o 2 tyzdne to budem mat doma, ale pockala som si stvrt roka :D

sybi25

dievcence ja si objednavam tak ze si skor pozrem na youtube.com dam si tam NYX baby sa tam licia takze mam aku-taku predstavu
Lucinka33
pozerala som tie tieniky su naozaj krasne ,asi mame podobny vkus

Lucinka33

Papaja, to je super napad, len to by si nas muselo fakt vela objednat, aby sa to oplatilo. NYX sa tusim da objednat este zo stranok ako cherryculture.com a pod. Ale netusim kolko trva dodanie a ako je to s vyrubenim cla. Na originalnej stranke nyxcosmetics maju profesionalni make-up artisti zlavu 30 %, netusim vsak ako sa to da preukazat :) Ale aj tak nie som vizazistka, tak nic z toho :D

papaja

prepana to fakt chodi az tri mesiace?
ratala som tak maxim.dva...no dufam,ze sa to poponahla...mozno ak ma ta predavajuca z ciech nejake zasoby na sklade tak sa to da dodat aj do tyzdna ak ma vyrobok,kt.hladate