umela ci prirodzena ?????chalani piste

norman

V tejto dobe prevláda názor, že žena má byť čo najdokonalejšia a až potom sa môže dobre cítiť, ale už nikto neskúma ako sa cítia tie ženy, ktoré podstúpia akúkoľvek plast.operáciu.Takže si buďte všetci istí, že sa cítia otrasne a neprirodzene, len to radšej nedajú na sebe poznať a radšej sa tvária aké sú náramne spokojné, že konečne vyzerajú podľa svojích predstáv. Moja priateľka sa doteraz nevie zmieriť s tým, že si v minulosti dala čo to upraviť a aj keď bola s výsledkom spokojná tvrdí, že to už ale nieje ona a ja som bol tiež k nej úprimný a povedal, že predtým na mňa pôsobila ako dokonalá žena, zatiaľ čo teraz len ako dokonalá napodobenina.Ale ja ju ľúbim taká aká je, len bolo škoda tej námahy a môhla sa ubrániť mnohých stresových situácií, ktoré tieto plast.operácie sprevádzajú.

Adulka

ja som baba, ale jednoznačne prirodzene. a umeliny tiež neznášam. kazdy normálny chalan ma určite rovnaký n?zor.

adelka2

Nie som sice chlap ale je predsa logicke ze urcite sa chlapom nebude viac pacit umelina nez prirodzena krasa.O silikonoch uz nehovoriac.