krst

Príspevok v téme: krst
krstna Ada

ahoj,
nedavno som bola požiadana svojou sestrou,aby som bola krstnym rodičom jej dietata.sme katolici a sestra je vydata v kostole.s manželom su pokrsteny a maju aj sviatosti.ja som vydata,ale už asi pol roka nežijem s manželom v jednej domacnosti a pravdepodobne sa rozvedieme. v čase krstu,ešte budem vydata.možem aj tak byt krstnou mamou dietata?
prosim o radu.dakujem

LadysFilth

Inak ale je to pravda ,že všetko zavisí od farara...sak všetci vidime ,kde smeruje naša viera...resp. celý katolicizmus...

aknitka

peter ukľudni sa škodí to zdraviu. proste to nezmeníš. je to realita či sa ti to páči alebo nie. a prečo sa potom ľudia sobášení v kostole rozvádzajú keď si pred Bohom sľubovali v dobrom aj v zlom??? ja by som takým zo zákona rozvod zakázala.
garantujem ti že zo svojho syna vychovám lepšieho človeka ako niektorí svätuškári čo pravidelne spínajú ruky v kostole.
a zajtra sa choď vyspovedať za tie slová čo si mi adresoval.
a ešte niečo. nikdy som sem nepísala žiadne klamstvá. a či mi veríš je len tvoja vec.

PeterR

aknitka:
Hovnoooo veľke smradlavé si!!!!!!!!!
Však by ho exkomunilovali keby mal frajerky...a krst, ak si taká dutá nie je to tradícia ale záväzok na celý život, tým vstupuješ do cirkvi a opakujem pri krste si niečo sľúbila ak si bola taká hluchá!!! Tak sa spamätaj a nepíš tu BÁJKY z tvojho vymletého mozgu !!!!! Ty .... ani nechcem nadávať bo pre takých ľudí ako si ty ešte ani nadávku nevimysleli !!!!

zuzic

janecka nejak to skombinuj:) ja mam krstnu s maminej strany sestru a krstneho otcovho brata..a otcova sestra vysla na ocot ani jednemu zo surodencov neni krsta:)))