ochlpenie

bestfriend2

dvojicky by sa este dali celkom, ale ta sikma veza asi nie no teraz hladam nejaky iny vzor, momentalne sa nehjolim celkom ale len na takeho jezka 2 mm asi, ale este neviem namet na najblizsie dielo :-DD

marCOS

ale co? eifelovka heeej? tha skus dakedy dvojicky,,,abo sikmu vezu v pize,,,abo aj thaky big ben neni zly,,ale by ma zaujimalo jak tam vyholis tie hodiny

bestfriend2

heh prave som si spomenul kedy som sa prvy krat odvazil vyholit sa, bolo to ked som videl American Pie 3, a povedal som si preco to neskusit a tak som siel na vec, dovtedy sa holim stale alebo este vymyslam vseliake vzory napriklad naposledy to bol tvar Eifelovej veze :-D alebo trojuholnik a podobne srandy, a najjednoduchsie je to ziletkou, ja pouzivam Mach 3 a ked je pomerne nova a este ostra tak to ide v pohode a nezabudni po holeni pouzit nejaky krem, ja pouzivam ten isty co na tvar po holeni a vyhnes sa tak pripadnym cervenym vyrazkam

marCOS

no hej,,,muznu hrud,,,,a pacilo by sa ti aj mat tvar v muznom poraste ked nejakeho chalana fajcis? hmm nie moc prijemne co

courtney

chlap má byť chlap,neviem si predstaviť,že by som v posteli mala holátko.neni nič lepšie než na sebe citiť mužnú hruď

olog

veet su ok, len musis dat pozor na to aby si to nemal na sebe prilis dlho, ja som pri cakani na ucinok toho kremu zaspal vo vani a typni si tak asi na co som sa zobudil... potom som tri dni chodil ako naruseny

liluska645

no moj chalan sa neholil mal to iba ipravene ale teraz sa vyholil uplne na hladko a mne tym spravil velku radost myslim ze kazda holka sa tomu potesi!podla mna je to ovela hygienickejsie!