Navrety vred pri zadku

hshdhd

Caute asi pred jedbym dnom sa mi v oblaati pod kostrcou vlaste na zadku vytvorila hrcka je to tvrdé velke a boli to co je tk

Martina58974

Ľudia, načo operácie ? Volá sa to vred. Ja som mávala na zadku vredy, mastila som si to \"octanovým krémom\" a pomohlo. Veľká vrstva tej maste pomôže.
Teraz to mám pri análi a tiež si dávam tú masť. Sú to vredy - infekcia.
Dá sa to ľahko chytiť, napr: na záchodoch kde chodí veľa ľudí. Preto odporúčam, si dávať toaletný papier na dosku!

Tomo777777

Dobrý deň prajem.chcel som sa spýtať mám tento problém o ktorom ste písali a mám to v oblasti kostrče.Už predtim som to mal a prví krát mi to robili chirurgicky a teraz sa mi to vrátilo. Čo mám teraz robiť je aj ina liečba ??

elena ra

mám to nielen na kostrči ale aj na slabinách v miestach kde sa končia nohavičky už niekoľko rokov .Je to nepríjemné,.stále sa to vracia.Kedysi som s tým bola viac krát na vyšetrení,diagnozu som sa nedozvedela,viac krát som brala antibiotiká,nič nepomohlo tak som to vzdala a trpím dalej ak môžete poradte prosím .www.zdravie.sk

YES

Zdravim Vas, ako Vam to napokon dopadlo, tí čo ste mali asi 1cm od analneho otvoru,, mne sa to urobilo, neviem z čoho, je to bolestivé...

Ivka 1

Tak tu je to veľmi dobré vysvetlené :www.medicentrum.sk My sme to zvládli aj bez operačného zákroku ak budete mať záujem , kľudne sa mi ozvite na mail. Inak som tu už o tom viackrát písala ale najlepšie ak napíšem presne Vám ako na to.

Ivka 1

Zaleží v akom stave je to . Nachádza sa v oblasti kostrče ? Ak áno,tak sa jedná o sinus pilonidalis ak sa nachádza blízko análneho otvoru - konečníka , tak to by sa jednalo o análnu fistulu.

jano62

ahojte, mam medzi polkami na zadku v hornej casti asi 5cm nieco cervene a bolave je to navrete moze to byt vred? a ako to mam liecit?? poradite mi niekto??

BlackSecret

Ahojte, dnes som s tym bola na pohotovsti - tiez to iste - tvrdy cerveny nevytlacitelny vriedok v glutealnej oblasit - diagnoza znie Lymfangitida - ludovo povedane otrava krvi - vlastne ide o zapal miazgovodov -

dali mi antibiotika, ak to neprejde - chirurgia.

MOJA RADA - v ziadnom pripade si to NEVYTLACAJTE a NECHYTAJTE - moze sa to rozsirit do vacsej oblasti a potom bude velmi zle... a ak to neliecite, riskujete ze vam budu musiet postihnutu oblast casom amputovat - SUP SUP K DOKTOROVI