Kondicka

Príspevok v téme: Kondicka
leniva

ako sa prinutit cvicit, alebo nieco so sebou robit?
mam neskutocne slabu kondiciu. moj den je celodenne sedenie v kancli a po praci lezanie pri tv alebo pc...
keby som z toho aspon priberala :( ala ja som cely zivot chuducka, preto nepotrebujem cvicit, kedze nepotrebujem chudnut, takze preto sa asi ani neviem donutit nieco so sebou robit...
asi 3 mesiace som chodila pravidelne do posilky, mala som trenera aby som nechudla ale naberala na svalovej hmote... kondicka sa zlepsila trosku, ale nepribrala som ani gram... aj som pila magamax 2000..

Chcem pribrat ale chcem aj rozhybat kostru.. ako na to???

leniva

bingham - sorry preklep, hej mega mas 2000.

ovecka - davala som si to tak, ako mi trener kazal.. v takom mnozstve.. myslim, ze to bolo pred jedlom po cviceni.. uz si nepamatam presne, je to vyse roka dozadu uz....

AdamKrt - aj to je spôsob :)

lost - dakujem :) tak teda dalsie otazka - ako zpevniť pevnú volu? :)))

lost

Ako sa rozhybat... hmm...

Skus nejaky sport, co ta bavi a skus samu seba prekonavat..

Cim viac budes sportovat, mozno ta to bude tym viac bavit, ked uz uvidis vysledky.

Chce to pevnu volu :) a cas.

0vecka

nahodou by mohlo byt takych aj viac...

by ma zaujimalo co na to ten trener lebo toto je dost ze hanba... (pre toho trenera)

mozno ze si davala malo toho gaineru este som nepocul ze by to nefungovalo (davala si ho pred spanim?)

bingham

hmmm...zaujimaveee...ze baba chce takto naberat....a 3 mesiace si chodila do posilky s trenerom....a nic ???..., len troska kondicka....??? a nemyslela si nalhodou mega mass...., ale to je jedno...tak zacni znova chodit do posilky...musis viac krat za den jest...vo vacsich mnozstvach....a urcite priberies.....