Som tehotna alebo mam privela prolaktinu?

Príspevok v téme: Som tehotna alebo mam privela prolaktinu?
enika

Ahojte.Poradte mi prosim niekto.Z bradaviek mi pri stisku vyteka tekutina,niekedy zakalena mliekom. Bojim sa,ze som tehotna.Test bol ale negativny.Menzes mi meska 10 dni a na to som nikdy nebola zvyknuta.Prosim prosim poradte.Mam zvysenu hladinu prolaktinu alebo som tehotna?Ked,tak otehotniet som mohla jedine pred 8-9 dnami a to na prsnikoch sledujem uz asi 1-2 mesiace.

lucka

ahojte....mam zvysenu hladinu prolaktinu ako mi povedal moj gynekolog.....moze to mat za nasledok to ze mavam casto cysty?alebo mozem byt tehotna?ak som tak by to uz nezistil?pls poradte

lea

Zvyseny prolaktin. to bude tvoj problem. Ja som ho mala zvyseny 10-nasobne co bolo velmi vela a prve co sa ma endokrinologicka spytala bolo ,ci nemam vytok z prsnikov urcite neodkladaj tvoj problem a zajdi k lekarke.

dora

To asi nebude tehotenstvom. To by Ti zacalo az okolo 5 mesiaca, alebo aj neskor. Asi by si mala zajst k lekarovi. Vela stastia

aaaa

enika....asi nebudes v tom! Neviem coi je to v poriadku..ale lepsie ako tieto dohady je zajst k lekarke...aby to nemalo vplyv do buducnosti..heh...ja si idem zajtra urobit test a pritom beriem tabletky..dufa,. ze bdue rovnaky vysledok ako si mala ty