Čo si myslíte o chudnutí s náplasťami?

RNG

Skus napr Xtreme lean supreme, ma hromadu vytazkov z caju a masovu davku kofeinu(200 mg ) z guarany=paulina cupana a ine
Ked zoberes odporucenu davku, zacnes sa potit= termogeneracia
A to su legalne doplnky, nie je nevyhnutne pouzivat efedru(Ma Huang) ktora niektorym prilis zvysuje krvny tlak a zopar na to doplatilo porazkami, kym ju stiahli z volneho predaja. Samozrejme ako liek na predpis sa pouziva dalej....

mackousko

RNG lenze legalne nedostupne termogenicke latky, ktore za neco stoja volne nedostanes kupit a pri tych legalnych je ten termogenicky ucinok taky slaby ze nestoji za nic.

RNG

Nechapem, preco treba do tela dodavat termogenicke latky cez kozu. To je predsa velmi neefektivne, hlavne ked oralna dodavka je celkom jednoducha a osvecena.A podstatne lacnejsia.

mackousko

Jednoducho povedane blbost prvej triedy mozno to funguje ale na tych naplasti ked bude navod tak si tam mozete pravdepodobne precitat ze treba aj upravit stravu, vtedy to bude fungovat ale nie koli tym naplastam ale koli tej upravenej strave.

tana_2

Urcite je to blbost pretoze ukazu osobu ako vyzerala predtym ako zacala pouzivat naplaste bola tlsta a po pouziti naplasti a to staci len nalepit a nic robit maju vsetci krasne ploche brucho uz len koli tomu to je blud.a keby existovali nejake tabletky alebo naplaste tak by uz nikto nebol tlsty.

neverim v to

pozerala som raz relaciu o takychto metodach naplaste plus vseliake obklady-zabaly-tak je to zalozene na jednom principe-kofein alebo ina odvodnujuca latka, ktora vas odvodni, a stratite vlastne len hmotnsot tekutin.tak isto zabaly-napr.brusko-akoze stratite objem-ale zasa len tekutiny..

DJ HiDe

Dalsia komercna blbost, na ktoru chcu prilakat masy ludi...
podla mna je to nezdrave, a ludia, co sa na to daju nemaju vsetko pokope..