Mozne tehotenstvo

Príspevok v téme: Mozne tehotenstvo
veronika369

Dobry den,
obraciam sa na Vas s prosbou o podanie istych nazorov nakolko sa nachadzam v zahranici a nemam sa na koho obratit.
V podstate ide o to, ze som zacala uzivat antikoncepciu vo forme tabletiek (Microgynon) a nakolko som sa odhodlala ostat opat mamickou prestala som ich uzivat. Poslednu pilulku som uzila 31.11.2009. PM som mala 1.12.2009 avsak iba 2 dni (zvycajne je to 4-5 dni). Urobila som si tehotensky test avsak s vysledkom negativ. 22.12. som navstivila lekara ktory test zopakoval avsak iba odberom mocu, ten bol tiez negativny. Dnes je uz 11.1.2010 a ja este stale nemam menstruaciu. Najhorsie vsak je ze v poslednych 2 tyzdnoch pocitujem bolesti chrbta, opuchaju mi nohy, mam napate prsniky a najvacsie obavy mam z bolesti v podbrusi avsak iba na lavej strane a stale som neskutocne unavena. Lekari v UK toho vela nerobia, stale len opakuj! ! u odbery zo vzorky mocu ... myslela som si ze mi urobia odber krvi alebo poslu na USG avsak mylila som sa. Najviac sa vsak obavam ze by to mohol byt zaciatok mimomaternicoveho tehotenstva. Neviem ci mi viete takto na dialku poradit avsak bola by som rada ak by ste sa o to aspon pokusili. Nemozem si dovolit navstevu na SK vzhladom na to ze pracujem pre pracovnu agenturu a ta mi neposkytne dovolenku skor ako v maji. Dakujem za odpoved a zelam prijemny den.

aluska

toto vsetko bude najskor sposobene vysadenim antikoncepcie
pretoze pre telo je to dost velky sok taka zmena hormonov v tele a moze sa zotavovat aj pol roka aj rok
cize ja si myslim ze je to tym
presne ako ked zeny zacinaju brat hormony tak maju rozne vedlajsie ucinky, lebo telo si zvyka, tak je to aj pri vysadeni