psoriaza,vitiligo a bradavice v jednom

Príspevok v téme: psoriaza,vitiligo a bradavice v jednom
triplex

Dobry den, rada by som vas poziadala o radu. mam kozne problemy. aby mi asi nebolo malo vsetky sa mi zlucuju to "jedneho". mam vitiligo, na nom psoriazu a este aj bradavice. zijem v zahranici a u lekaa som bola, kde mi to len potvrdili, ale ako liecbu mi odporucili len - bradavice vypalit a vitiligo a psoriazu nechat tak. je to tu velmi nakladne a rad a by soms a opytala ci neviete nieco co by mohlo pomoct, svrbi to, skrabat si to nemozem, kvoli bradaviciam a vitiligo je este k tomu velmi citlive :(

demon

psoriazu lieci aj moj kamos v Dubovanoch ribickami klikni si Doktor Ryba tak nejak sa to vola ma velmi dobre visledky chodi tam aj vela mladich

garraspask

GARRA Spa-relaxačné centrum v Humennom
Liečby psoriázy a iných kožných ochorení.

-odkaz odstránený-

na vitiligo je dobre UV-B žiarenie
(nie solárium)
prajem veľa úspechov pri liečení

triplex

vitiligo pod psoriazov bolo potvrdene. inde ma nesvrbi, len ked sa mi robili nove vitiligove fliacky mala som pocit ze ma to svrbi. dakujem za radu. psoriaza je asi najhorsia, lebo to neuveritelne svrbi, mam taky flak o velkosti asi 5x4 cm. dakujeme ste raz

ema123

Hmm... Máš to ťažké. Začni tak ako ti radil lekár, odstráň najprv bradavice. Potom sa venuj psoriáze, pretože to je väčší a nepríjemnejší problém. Ja mám skúsenosti len s vitiligom. Ono samo o sebe nesvrbí a okrem kozmetického efektu, iný problém s ním nie je. Ak sa ti biele miesta robia len na miestach postihnutých psoriázou, môže byť, že o vitiligo ani nejde, a strata pigmentu je len v súvislosti s psoriázou a nemusí byť trvalá.