byvaly...vsetko sa vracia :(

Príspevok v téme: byvaly...vsetko sa vracia :(
misshel

zdravim vas....aby sa to chcelo aspon niekomu citat tak sa to posnazim skratit :)
pred rokom sa so mnou rozisiel priatel, najprv to bolo tazke, potom bolo obdobie fajn ked som nanho ani nemyslela, on mal inu priatelku, ale teraz sa s nim rozisla a v poslednej dobe sme nejak casto v kontakte cisto kamaratsky, aspon to tak vyzera....asi potrebuje len utesit ale vo mne akoby vsetko ozilo, opat som sa pre nho zacala trapit aj ked dobre viem ze to nema vyznam....on sa trapi pre nu a ja pre neho...dokonca sa mi o nich sniva par dni, este sa mi treba ucit aj na skusky a nemozem sa sustredit pre to :( uz mam pocit ze mi z toho zacina sibat....

lilava

ja byt tebou prerusim s nim absolutne kontakt. toto je jedina vec ktora sa mi za roky rokuce osvecila... vzdy soms a trapila pre niekoho. ak mas v hlave jasno ze ho nexces, tak uravri kapitolu a hotovo. viem znie to strasne, ale pomaha to :)

datelinka

mishel, tak mu čisto kamarátsky povedz, ako to je s tvojimi citmi, povedz, ako ťa to týra, vypočuj si jeho názor, ak sa nechce dať s tebou naspäť dokopy, je lepšie, aby sa práve tebe nevyplakával na pleci. skôr si však myslím, že by mal záujem znova s tebou chodiť, ak sa takto správa. neviem ale či mu máš poslúžiť len ako náplasť, alebo teda či to má hlbší zmysel. keď sa otvorene neporozprávate, budeš sa trápiť zas a znova a otvárať staré rany....