Uhry ako pomarancova kora

Príspevok v téme: Uhry ako pomarancova kora
allys

Zdravim. Mam taky problem. Mam na licach a nose straasne velke uhry. Pouzivam rozne cistiace pripravky od vymyslu sveta ale nejak nic nezabera. Nemal niekto podobny problem? Nevie mi niekto poradit ake pripravky mam pouzivat? Pred par rokmi som skoncovala s akne - po takmer 12-tich rokoch. Budem vdacna za kazdu radu.

00dominka00

andi zajdi ku koznej to je riesenie...jasom neverila ze mi pomoze a teraz lutujem preco som nesla skor uz by som mohla mat krasnucku plet

Maria22

ahoj Andi,ja mám 23, tiež mám mastnú pleť a s tým súvisiace problémy,ale snažím sa chodiť pravidelne ku kozmetičke tak 1 x za mesiac,ktorá mi vyčistí poriadne pleť. Použ.prípravky čisto na mastnú pleť(pleť.vodu,penu)z Avonu. Ale dobré je zájsť aj ku kožnej,to som už počula.Chystám sa k nej už 3 mesiace,no nemám čas,ale mala by som si už nájsť.tak veľa šťastia,pa

andi

Caute.mam 26 rokov a trapia ma uhry a mastna plet.co mam robit?uz som vsetko vyskusala a nic.pouzivam garnierpure gel aj krem.trapi ma to lebo nemozem si dat ani mejkap:-(

neznama

Pripravok ISOTREXIN zabera stopercentne... ale je len na predpis.. ja s nim mam skusenost a plet mam momentalne ako babika :) Musis zajst za svojim koznym lekarom, ten ti ho predpise, popripade treba nasadit liecbu liekmi, ja som mala kombinaciu: lieky, plus ta masticka isotrexin, liecba trvala asi tak pol roka, uz po troch mesiacoch boli prve vysledky a teraz uz nemam vobec ziadne problemy. A ten isotrexin sa dava na noc kazdy den, teraz si ho uz davam len preventivne raz, dvakrat do tyzdna :) rozhodne zajdi za koznym lekarom... cistiace pripravky z lekarne alebo z drogerie na velmi problematicku plet nepomozu, viem z vlastnej skusenosti... minula som na to majetok a nic... dolezita je liecba odbornikom :)