Padanie vlasov z vysadenia antikoncepcie

akinom007

nie neber znova! ja som to mala tiez to sa it casom upravi nasad si ZINKOSEL-velmi zabera , ber ho mesiac potom dja 2 tyzden pauzu a znova dlasi mesiac, nie je ani drahi a fakt zabera lepsie ako samotny zinok

aluska

staci brat aj zinok, avsak ten na vlasy u kazdej zeny zabera az po nejakych 3 mesiacoch, urcite nestaci to brat mesiac...takze mozno by mohlo byt dobre zacat to brat 3 mesiace pred planovanim vysadenia hak a mohlo by to pomoct
inak zinok je aj na plet (hovoris ze sa ti zhorsila po vysadeni) a celkovo aj na imunitu...a je to jeden z mala doplnkov vyzivy, ktore by sme mali brat vsetci, pretoze v strave ho je vzdy nedostatok (je hlavne vo vnutornostiach, hovadzine a takych veciach co sa nejedia bezne)

annie_

mne padali vlasy po vysadeni yadine, uplne chumace, doslova stovky! bola som zufala. ked som 1.krat v zivote vysadila hak, tak mi vyskakalo hrozne akne, 2.krat mi zacali padat vlasy. mne pomohli tbl revalid, vazne pomoholi... je to asi hormonalny sok tela. vitaminy to nemozu pokazit. 1.mesic 3*2tbl, 2.mesiac 3*1 a nakoniec 2*1. asi po 6 tyzdnoch sa to ustalilo a po stvrtroku mi pri umyvani a cesani vypadlo asi 10 vlasov, takze super. ale ked sa bojis, tak sa porad s doktorom. ked ju znova nasadis, po vysadeni bude telo reagovat rovnako, znova budu padat, skus radsej telo ocistit. ked sa spamata z toho soku, tak podla mna prestanu padat aj same, ale ked to chces urychlit, tak mne osobne pomohli tieto vitaminy...