Trable s pindurom :)

Príspevok v téme: Trable s pindurom :)
spinavec

Zdravim vsetkych ktori citaju moj problem,este viac tych ktory my daju odpoved.
Na uvod,niesom humusak,nestriedam partnerky s mojou som uz vyse dvoch rokov a predsa sa aj namna nalepila nejaka pliaga.
Skusim to nejako popisat.Dost ma svrbi zalud je mierne scervenali,ako keby som tam mal nejeky ekzem (boze chran), aj predkozka z vnutra hlavne stej zpodnej casti je tiez nejaka cervensia a reaguje na dotyk inak ako zvycajne,mam pocit ako by bola aj trocha napuchnuta,navise je to tam cele nejake vlhkejsie ako obvikle.Nieco podobne som uz raz mal len to nebolo az v takom rozsahu a preslo to samo,no toho sa uz trocha obavam (troch viac).
Velmi by som bol rad keby ste my vedeli poradit, len ma neposielajte hned k dokimu, to viem aj bez vas.Chcel by som este skusit nejaku samoliecbu,ak nic tak nic pojdem,ale asi do ineho mesta :( Ak mate nejaky tip na dokiho sem snim.
Vdaka.

mia

caf.poznam ten pocit velmi dobre,moj 9rocny syn sa s tym trapi uz rok,pochodili sme urologa ,kozneho,imunologa,objavilo sa to po kiahnach,skusili sme maste antibiotika,antimykotika,doteraz najlepsi je fenistil gel ,da sa kupit v lekarni na volno,perfektne utisi zapal aj blby pocit.lekari to uzavreli ako chybu imunity,tak treba posilnit tu.berie lieky silne na alergiu Xyzal,lokalne ten Fenistil.je to teraz celkom ok,ale je to tam stale.pri chorobe sa to zhorsuje,nepomohlo ani more,myslim morsku vodu.po lieku na kvasinky sa to rapidne zhorsilo.tak len natierame a dufame.Tiez skusame jogurtove tablety na podporu imunity.Ziadny lekar uz nevie,co to je,uzavreli to ako prejav alergie-sice vynimocny,ale vraj mozny,takze s tym mozno bude zit do smrti.

ferdinand

to poznam, to som mal aj ja. chytil som to na nejakom jazere.
kup si v lekarni nieco. nejaky hojivy gel, je ich viac druhov, kludne si kup taky urceny pre zeny. dobry je napr. ten s cajovnikovym olejom.

xyxy

Canesten ak nepomože, tak ani neuškodí.Ja som to mal asi v menšom rozsahu, lebo mne stačila čistá voda umýval som si penis 4 - krát denne dlho a dokladne.

mojo

Ahoj spinavec. Mna trapi presne toto isté ako to ty opisuješ. Ja sa toho nemožem zbaviť už dobré 2 roky a to som po doktoroch už čosi pochodil. Tak ta chcem poprosiť ak nájdeš dobrého doktora ktorý ti pomože, tak napíš do tejto témy ako sa dá vyliečiť táto pliaga. Vopred moc ďakujem!!

123456

vyskusaj ten canesten a daj nam vediet ako to dopadlo :) inac co sa tyka urologa.. skus sa ist priamo tam opytat, ci potebujes papier od obvodnej alebo sa mozes rovno objednat alebo ta hned vysetria... ked nechces ist osobne, tak tam zavolaj...

spinavec

Vdaka za rychle odpovede, priatelke nieje nic, je sice pravda,ze mala teraz chrypku a brala antibiotika ja som mal ponej tiez a tiez som bral antibiotika, mozno to je prave reakia na ne,neviem.Dnes to je mozno trocha lepsie(aspon myslym) az tak to neasvrby len mam pocit ze sa nanom vytvara taky biely povlak a lupe sa to,aj je to cele trocha opuchnute.Vyskusam ten CANESTEN ak nic tak urcite pojdem k dokimu, inak este otazka, nikdy som nemusel ist k urologovy, musim ist najprv k obvodnemu,alebo mozem tam ist hned.
Dakujem :)

sunnysweetie33

CANESTEN!!!natierat 2-3denne a ked to zmizne,bola to mykoza..obycajne huby..ktore sa prenasaju pohl.stykom, a dostane to hocikto..skus..nic za to nedas..

123456

skus toto... kup si krem canesten v lekarni (stoji do stovky) a nim si to parkrat denne natieraj... ak to nepomoze, tak potom utekaj k urologovi (alebo utekaj hned :)) a partnerke povedz nech sa ide dat vysetrit na mykozu... ona nema nijake palenie svrbenie ci zvlastny vytok? pokial ale pouzivate kondom tak tu problem nebude.... (inac ta mykoza sa da chytit na plavarni, alebo aj potom ako zena berie antibiotika moze dostat toto ochorenie... aj inymi sposobmi --- pisem to len prero, aby si ju nebodaj nezacal hned podozrievat z nevery, ak sa u nej mykoza potrvrdi :) )