hambim sa byt pri sexe hore..

dtk

Nic si z toho nerob ! Ja som tiet mala so zaciatku taky problem a to bolo v tom ze som sa neuvolnila a myslela som na to ci vsetko robim spravne ..... porozpravala som sa s priatelom a on mi pri nablizsom sexe trosku dopomohol ( pekne pockal kym sa dostatocne uvolnim ..... ja som bola hore on ma chytil za zadocek a korigoval moje pohyby a udaval tym tempo bolo to super a od tej chvile to je jedna z mojich oblubenych polôh a pritom som ju pred tym nenavidela ) neboj sa bude to ok drzim prsty .....

Adulka

Nesmies sa bat,ak ta naozaj miluje, si pre neho krásna vo vsetkom,čo robíš. a skús byť uvoľnená,nič krajšie nieje ked sa idem od rozkoše rozplynúť. . . a spolu splynieme v taku vášeň, že ani neviem,ako sa volám. je pravda ale, že nie kazdy s každým si sadne. ja s mojou láskou sme sa našli a tak ako si rozumieme my, no je neuverítelne a neskutočne. teraz viem, čo je to skutocne milovanie.

tina26

ak ti priatel povedal ze si ako drevo tak ta asi az tak nelubi mne keby to povedal ten moj tak uz si to robi len sam:)

lenka22

ked som bola decko tak som sa fantasticky naucila kruzit zadkom a bokmi. a vies ako som sa to naucila?? kedysi (mozno aj teraz) boli take obruce, ktorymi sa krutilo na pase a v podstate kdekolvek sa s nimi dalo tocit, mali priemer cca 1meter a bola to uzasna vec:)))

gomez

...alebo mu prines kúsok polienka aby vedel aké je to mať triesky vo vercajchu. Potom snáď pochopí rozdiel (teda pokiaľ nieje Pinokio).

gomez

a to ako na to prišiel že sa nevieš hýbať? Vari si ochrnutá? Ty sa len hýbeš tak ako to tebe vyhovuje a keď s tým má problém tak nech ti namiesto urážok radšej prezradí ako by to chcel on.

ethel

teda ja neviem,ale keby mi tak partner povedal,že som drevo tak by to bola posledná noc s ním.Skús si pozrieť nejaký film na túto tému,dačomu ťa priučí.

hamblivka

ale on mi hovori ze sa neviem pri sexe hybat a uz mi to dost lezie na nervy..potom sa neviem uvolnit a je to na pi.. lubime sa moc ale ja proste nedokazem byt hore..asi mi sisi.neviem preco som taka:((aj by som to chcela robit len sa bojim ze to neviem :(