prenasledovanie čiernm psom

Príspevok v téme: prenasledovanie čiernm psom
zvláštne

stala sa mi taká vec...bola som na pohrebe svokra a hneď pri odchode z domu sa k nám priplietol neznámy čierny pes,nejaký kríženec ako keby rotwailera,ešte mláďa...odháňali sme ho,no nedal sa,doslova sa nám plietol popod nohy,mne a deťom,aj mužovi...nemohli sme sa ho zbaviť,aj som sa bála,že nás môže pohryznúť,ale nič...bol kľudný,ako keby bol náš...aj sme prešli na druhú stranu cesty,on za nami...potom sme šli zas na druhú,on zase za nami...prišiel s nami až na cintorín a čakal s nami vonku,potom sa stratil...čo myslíte,mohla to byť duša mŕtveho?bolo to zvláštne...

datelinka

ja sa chcem reinkarnovať do delfína, potom sa o mne dočítate v novinách, že delfín behal po ulici a prenasledoval pozostalých :-)))

freyya84

Jasne, reinkarnacia..na to myslite, ale na to, ze v tejto zime bol psik SAM, najskor hladny, opusteny..to vas nenapadlo!"!!

fenix

zuzic
ahoj
zvlastne
zasa sa formuje moj fan klub?uz tu dlho nebol.moc to nerozpravaj cudzim ludom,lebo len tak lahko sa z blazinca nedostanes

ja0123456

chudak psik dufal,ze nasiel niekoho,kto sa nad nim zlutuje a zoberie si ho,urcite bol vyhladovely a sam, netusil ze natrafil na psychicky labilneho cloveka, ktoreho mataju prizraky. chudak pes, dufam len,ze potom predsa len nasiel nejaku dobru dusu...