prenasledovanie čiernm psom

Príspevok v téme: prenasledovanie čiernm psom
zvláštne

stala sa mi taká vec...bola som na pohrebe svokra a hneď pri odchode z domu sa k nám priplietol neznámy čierny pes,nejaký kríženec ako keby rotwailera,ešte mláďa...odháňali sme ho,no nedal sa,doslova sa nám plietol popod nohy,mne a deťom,aj mužovi...nemohli sme sa ho zbaviť,aj som sa bála,že nás môže pohryznúť,ale nič...bol kľudný,ako keby bol náš...aj sme prešli na druhú stranu cesty,on za nami...potom sme šli zas na druhú,on zase za nami...prišiel s nami až na cintorín a čakal s nami vonku,potom sa stratil...čo myslíte,mohla to byť duša mŕtveho?bolo to zvláštne...

zvláštne

Chasnel...vieš celá rodina z mužovej strany oni neveria na tekéto veci,no už 3 noci nespávajú,čo sa boja,vraj sa bol s nimi rozlúčiť...niekto im búchal na okná v noci,praskali žalúzie,okná boli zavreté...no a keby som som im povedala ja,že sa to stalo mne,tak predtým by povedali,že mi šibe...no teraz to už vidia trochu ináč

zvláštne

Chasnel...vieš celá rodina z mužovej strany oni neveria na tekéto veci,no už 3 noci nespávajú,čo sa boja,vraj sa bol s nimi rozlúčiť...niekto im búchal na okná v noci,praskali žalúzie,okná boli zavreté...no a keby som som im povedala ja,že sa to stalo mne,tak predtým by povedali,že mi šibe...no teraz to už vidia trochu ináč

zvláštne

a čo mi ty tu ideš vykladať k čomu mám ja svoje deti vychovávať? už len tvoj názor ma zaujíma...ja som tu načala úplne inú debatu,tak sa nevyjadruj moja

zuzic

jej datelinka a ako sa ti to paci?:P ci nezmenim na ine zvieratko vies toto sa mi zdalo take romanticke:))
denz si ma sklamal:))) netopiere neznasam to uz aj tvoj brat je pritazlivejsi:DD