Nesúmernosť prsníkov

sunnysweetie

ak ta bude skutocne milovat,nebude mu to prekazat!!!
a ja si myslim,ze kazda zena ma jeden prsnik o nieco vacsi ako druhy..

penelope

ale ved to je niekedy sexi taká nesúmernosť simyslím - si jedinečená a chlap ťa budebrať aj s tým čo ti príroda dala, resp. vzala

eliška

NEVEšAJ HLAVU, sex bude oki, neboj sa partner bude rád že ťa má takú aká si, môžeš sa s prsiami i pýšiť- nemá každá také

aloha

neboj sa, sex bude plnohodnotný i napriek tvojej nesúmernosti, a tvoj budúci partner ťa bude milovať celú takú aká si.

real

no, tak citaj, ja s mojou kockou sme si myslim obaja velmi pekni ludia, sexi, so sebavedomim a vsetkym co k tomu patri... tak isto ako ma ona vysoke naroky, tak ich mam aj ja... mal som uz viac partneriek, vsetky mali prsia rovnake, ale ona nie, jedno ma onieco mensie ako druhe, a mne to nielenze nevadi ale tesi ma to, mam k tomu pozitivny postoj, je taka jedinecnejsia, nie taka nudna, obycajna ako ostatne, chalanovi to nebude vobec vadit, neboj sa nic, myslim ze to pre muza ani nemoze mat nejaky negativny vplyv... bude mu to bud jedno alebo ho to bude tesit, podvedome..

nataša

chcela by som ale vedieť i reakciu nejakého chalana ktorému by to nevadilo, lebo mám fakt pocit že ked raz príde k sexu a ja sa vyzlečiem tak sa ma zlakne moj budúci partner - ešte žiadneho nemám. som z toho psychicky na dne

adusa

myslim ze ak ta chalan naozaj miluje tak ho take neodstatky nezaujimaju... a keby mu to vadilo je to mamlas a vykasli sa nanho... najdes is lepsieho

alicka1234

neboj sa prsník môže po kojení sa zväčšiť, resp. dorásť. somozrejme treba konzultovať s gynekológom. nevešaj hlavu sex neni o prsiach. :-)

nataša

ďakujem vám všetkým, pomohli ste mi aspoň tak že ste ma pozvbudili, a nela hej bola som s tým u doktora u gynekológa som ako doma, neni to žiadna choroba, len genetická porucha - len nám babám je to blbé, že máme tak výrazne nesúmerné tie prsia že sa aj celkom hambíme, a bojím sa že raz ked príde na sex ani k nemu nedojde, pretože sa budem hambiť za svoje prsia :-(