mykóza

anjelik

ako je to s mykozou cez menstruaciu? lebo v piatok ju mam dostat a neviem co robit. a este kolko ste platili u lekara? je to drahe alebo ste nic neplatili

marfuška

Anjelik,myslím,že mykoza neovplyvnńuje plodnost.Ak máš citlivejší organizmus možeš ju dostat hocikedy.Mykozu možeš dostat ak ješ viacej sladkého, po užívaní antibiotík ale aj z obyčajného toaletného papiera alebo vložiek.Vyšetrenie je bežné ako u gynekologa,určite Ti predpíše nejaké čipky a mastičku.Ja som mavala dost často problémy s mykozou.Potom mi lekárka predpísala jednu tabletku,názov neviem, tú som užila a mala som dlhý čas pokoj.A v lekárnach sú dostat volnopredajné čipky na mykozu, tie mám vždy v pohotovosti doma ako prvú pomoc, ak by sa niečo vyskytlo nečakane.

lina

JA som to mala minulý mesiac problémy s mykózou a dali mi Clotrimalum, vaginálne tablety a aj krém... Mne osobne to nepomohlo, ale potom mi dali Dalacin a ten je skvelý...

anjelik

ku doktorovi idem az v stredu ale myslim ze mam mykozu vsetko tomu nasvdcuje. neviete ake lieky na to prepisuju a ake su vysetrenia?